Kérastase Spécifique Stimuliste Přípravek proti padání vlasů pro ženy 125 ml

Popis produktu

Pířpravek proti padání vlasů Kérastase Spécifique Stimuliste.

Kérastase STIMULISTE je první nutri-energetická denní péče proti vypadávání vlasů. Laboratoře Recherche Avancée L’Oréal vyvinuly nový přípravek proti vypadávání vlasů určený k dennímu použití. Jeho složení, které je obohaceno o Aminexil®, Arginin, Vitamín PP a Gluco-Lipide GL ®, podporuje hustotu a omezuje míru padání vlasů.

Podporuje vstřebávání a výměnu živin a stimuluje zdravý růst vlasů. Pomáhá posílit vlasové vlákno, dodává mu stavební hmotu, a zlepšuje tak hustotu zjemnělých vlasů. Přípravek se snadno nanáší a umožňuje ideální rozmístění aktivních látek.

Vlasy jsou hustší, vyživené od kořínků ke konečkům. Vlasové vlákno je posíleno a jeho životní cyklus prodloužen. Okamžitý osvěžující účinek Nelepí ani nezatěžuje vlasy.

Použití: Přípravek aplikujte na suché nebo na umyté a ručníkem osušené vlasy. Přibližte maximálně hrot aplikátoru až k vlasovému kořínku a stlačte (přibližně 10 stlačení pro celou vlasovou pokožku). Pečlivě vmasírujte. Neoplachujte a pokračujte v úpravě účesu jako obvykle.

Pro denní použití. Po celý rok nebo mezi obdobími zvýšeného vypadání vlasů na jaře a na podzim.

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil!
Napište první recenzi.

Doprava:
Platba:
Certifikace: