KENZO Le Monde Est Beau Toaletní voda pro ženy 100 ml tester Tester parfému má identické složení jako parfém v běžném provedení a slouží k testování a odzkoušení vůně. Jedinými a podstatnými odlišujícími rozdíly jsou: Cena - Ve většině případů nižší. Vůně - Je identická jako standardní parfém. Balení - Je provedeno u většiny v kartónových, v barevně nezdobených krabičkách, někdy může být i bez krabičky. Flakón- Je shodný se standardním provedením, ale může být i odlišný, např. velikostí, zobrazením některých prvků, u některých není dodávána vrchní krytka rozprašovače. Testery parfémů nejsou určeny k osobní spotřebě, ale pouze pro prodej za účelem zkoušení vůně při prodeji parfémů v provozovnách kupujících - viz obchodní podmínky.

41x

Popis produktu

Svět je krásný, souhlasíte? Právě toto sdělení se skrývá pod názvem vůně toaletní vody pro ženy KENZO Le Monde Est Beau. Okouzlující květinově-ovocná vůně byla představena již v roce 1997, i dnes si vás však získá pro svou vonnou kompozici, která je až po okraj naplněná optimismem, radostí a sluncem. Svěží vůně je určena ženám, které vyhledávají originální vůně s dotekem luxusu, je ideálním doplňkem do teplých jarních a letních dnů. Vůně je zabalena do flakonku, který představuje květ položený na oblázcích.

Osvěžující květinově-ovocná vůně

Vstupte otevřenými dveřmi do rozkvetlé zahrady s úvodními květinovými akordy, které jsou souhrou jasmínu a magnolie. Zatímco úvod patřil květinám, srdce bije v rytmu ovocných tónů. Aroma šťavnaté mandarinky doprovází svěží černý rybíz a vůně třešňového květu. Eleganci v sobě ukrývají základní tóny, jež jsou souhrou vetiveru a hřejivého cedrového dřeva. Radujte se ze života a užívejte si zázrak, který se dokáže zrodit i z běžných okamžiků s vůní toaletní vody pro ženy KENZO Le Monde Est Beau.

Hodnocení 4.7
  • 100 %zákazníků doporučuje
  • 41hodnocení uživatelů

Recenze 41x


nosím spoustu let, sice vůně není nijak výrazná, ale je velmi příjemná a mě je s ní dobře

Jita

příjemná vůně, používám již mnoho let

Staňa Vamvakašová

Nejlepší vůně jakou jsem kdy používala.Výrazná,ale nevtíravá,smyslná,dlouho vydrží.

Maruška

Hledáme k sobě cestu s touto vůničkou, je zajímavá, neokoukaná... rozhodně to není současná typicky slazená ovocnokvětinová vůně, naopak...ano..je jakoby nahořklá, zvláštním způsobem, mě je v ní něco příjemné, takové svěží tóny , zdá se mi jako by to byly zelené tóny neslazeného čaje. Ale je cítit také nějakou složku, která mě osobně poněkud ruší a neladí mi. Možná, že ale právě proto, mě tahle vůně tak zajímá.

Hanka

Vůně, která mě vždy osloví, baví :):),Málo dostupná už i na letištích není k sehnánmí.


Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.
Doprava:
Platba:
Certifikace: