KENZO Kenzo World Intense Parfémované vody pro ženy

2x

Popis produktu

Dámská parfémovaná voda KENZO Kenzo World Intense z roku 2017 je následovnice vůně Kenzo World z roku 2016. Avšak, jak už vyplývá z jejího názvu, je intenzivnější. Nic pro panenky sedávající v koutě! S vůní Kenzo World Intense budete dračicí, která se ničeho nezalekne a flirt je pro ni nejlepší zábavou. Vůni Kenzo World Intense vytvořilo duo zkušených parfémářů: Francis Kurkdjian a Maïa Lernout. Vzhledem k hřejivým orientálním složkám nejlépe vynikne v chladnějším ročním období a při společenských příležitostech.

Švestkově-vanilkové opojení

Smyslný parfém Kenzo World Intense otevírá šťavnatá švestka, která po pár minutách předává vládu silně vonícím květinám – jasmínu a pivoňce. Spodní vrstva je ve znamení sladké vanilky, která se na vaší pokožce udrží celé hodiny. Zahalte se svůdným závojem moderní princezny – lákavou parfémovanou vodou Kenzo World Intense!

Tajné tipy pro delší výdrž vůně

Dosud málo známým tipem k prodloužení trvanlivosti vůně je promaštění kůže, protože parfém rychleji vyprchává ze suché pleti. Zvolte například kokosový olej, který naneste na pokožku ještě před vůní. Důležité je také efektivní nanášení parfému. Vonné esence se aktivují teplem, proto je aplikujte na místa, kde můžete cítit srdeční tep. Patří mezi ně krk, zápěstí, loketní či podkolenní jamky. Pokud chcete vonět nenápadně, nastříkejte parfém do vzduchu a do vytvořeného obláčku prostě vejděte.

Hodnocení 4.5

(hodnoceno 2x)

  • 100 %zákazníků doporučuje
  • 1xrecenze zákazníků

Recenze 1x

Majka

Tento parfém mi lehce připomíná "Decadence" od Jacobse, což může být švestkou v těchto parfémech obsaženou... Kenzo je mi ale příjemnější, protože je "decentnější". Rovněž jsem si v souvislosti s touto vůní vzpomněla na vůni "Si" od Armaniho. A to pravděpodobně díky ambroxanu, který obsahují tyto parfémy. Myslím, že tato vůně bude vhodnější do chladnějších dnů... Vanilky v této vůní je "akorát", je mi zde příjemná. Avšak na každém se vůně bude vůně jistě rozvíjet odlišně...

  • Líbí se mi flakón
  • Nevím o ničem...
Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.
Doprava:
Platba:
Certifikace: