KENZO Kenzo Amour Florale Toaletní voda pro ženy 85 ml tester Tester parfému má identické složení jako parfém v běžném provedení a slouží k testování a odzkoušení vůně. Jedinými a podstatnými odlišujícími rozdíly jsou: Cena - Ve většině případů nižší. Vůně - Je identická jako standardní parfém. Balení - Je provedeno u většiny v kartónových, v barevně nezdobených krabičkách, někdy může být i bez krabičky. Flakón- Je shodný se standardním provedením, ale může být i odlišný, např. velikostí, zobrazením některých prvků, u některých není dodávána vrchní krytka rozprašovače. Testery parfémů nejsou určeny k osobní spotřebě, ale pouze pro prodej za účelem zkoušení vůně při prodeji parfémů v provozovnách kupujících - viz obchodní podmínky.

16x

Popis produktu

Na první pohled upoutá Amour Florale krásným flakonkem. Flakon ladných štíhlých tvarů dostal čirou, lehce opálově zamlženou podobu. Amour Florale je květinová vůně a hodí se spíš na jaro, v teplém počasí by mohla trochu dusit. Z Amour Florale voní hlavně bílé květiny a růže a jemný základ z bílého pižma.

Hodnocení 3.9
  • 80 %zákazníků doporučuje
  • 16hodnocení uživatelů

Recenze 16x


Žaneta

Tak tuhle vůni jsem nerozchodila. Velice intenzivní a pro mě protivná vůně. Miluju klasické Kenzo Amour, ale tuhle vůni za sebe rozhodně ne. Jedna hvězdička za nádherný obal.

Janita

dlouho jsem si hledala "svoji" vuni a konecne nasla! Exoticka a pritom jemne rafinovana. Nevim, jak voni plumerie, ale pohled na ni me vzdycky fascinoval. Stejne jako ted tahle vune.

super

  • nádherná zimní vůně
  • nevím
Onďa

Vyzkoušela jsem ji náhodou, protože mne zaujal flakonek. A byla jsem příjemně překvapená. Kenzo zrovna moc nemusím, ale tohle je pecka!!! Na zimu si jí určitě pořídím. Napíšu Ježíškovi:-)

P

Do téhle vůně jsem se zamilovala na první přivonění. Určitě dojde na větší balení, manžel mi ho chce pořídit k narozeninám (takže se líbí i některým chlapům :-) Hodně mi připomíná estée lauder pleasures exotic,kterou jsem měla předtím. A na těchto komentářích se mi líbí, jak jsme každá jiná a jak některé jsme nadšené, zatímco jiným připomíná tahle vůně sprej na záchod. To je přece super!


Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.
Doprava:
Platba:
Certifikace: