KENZO Flower By Kenzo Eau de Vie Parfémovaná voda pro ženy 100 ml

1x

Popis produktu

Parfémovaná voda KENZO Flower by Kenzo Eau de Vie (2019) odráží lásku k životu a vášeň. Navazuje na slavnou kompozici Flower by Kenzo (2000), která získala několik prestižních parfémových cen. Také Eau de Vie má našlápnuto k úspěchu, už proto, že jsou pod ní podepsaní velmi uznávaní parfémáři: Alberto Morillas (autor původní vůně), Marie Salamagne a Fabrice Pellegrin. Vyzkoušejte tuto příjemnou optimistickou jarní a letní parfémovanou vodu i vy!

Podmanivá vůně bílých květů a citrusů

Dámský parfém KENZO Flower by Kenzo Eau de Vie na vás nejdříve dýchne vůní zázvoru, bergamotu, neroli a listů hořkého pomeranče. V srdci se přidá také něžný květ hořkého pomeranče a svůdná bulharská růže. Základ vytvářejí elegantní tonkové boby, vanilka, pižmo a jemná pryskyřice benzoe, dlouhotrvající a svádivé vonné složky.

Stále v duchu parfému Flower by Kenzo

Jako všechna díla z kolekce KENZO Flower, má i parfémovaná voda Flower by Kenzo Eau de Vie štíhlý minimalistický flakon ozdobený květem vlčího máku. Zatímco legendární vůni Flower by Kenzo vládnou parmské fialky, bulharské růže a vanilka, ve variaci Eau de Vie se dere do popředí neroli, pomerančový květ a zázvor. Ovšem vanilka a královská růže v příjemné pudrové úpravě jsou přítomné stále – jinak by to ani nebyla vůně Flower by Kenzo… „Eau de Vie působí čerstvěji, pudr je zde více načechraný a vzdušný než v originálu,“ zní názor z jedné recenze.

Hodnocení 5.0
  • 100 %zákazníků doporučuje
  • 1hodnocení uživatelů

Recenze 1x


Adéla Bartlová

Kdo by neznal minimalistický čirý flakon Flower by Kenzo, ozdobený jediným, zato nepřehlédnutelně výrazným květem vlčího máku! Zdánlivě nesourodé spojení strohého skleněného sloupku a živě rudé květiny je úmyslné: obsah flakonu vás totiž překvapí úplně stejně.

 

Jakou vůni byste čekaly v takovém balení? (Nebo - jestli už Flower znáte, což je vzhledem k jeho popularitě dost pravděpodobné - jaké jste měly očekávání, když jste jej poprvé zkoušely?) Čistý obsah v čistém skle, to by mohlo být něco svěžího, ale na druhou stranu je tu ta květina. Květinová vůně? Nebo vůně vlčího máku? Ten ale přece žádnou vůni nemá, nebo ano? Flower by Kenzo se popravdě vzpírá běžným kategoriím, protože je květinová, ale nevoní jako typicky květinové vůně; obsahuje vyloženě orientální složky (vanilku, opopanax), ale není orientální; je výrazná jako rudý květ a zároveň minimalistická jako čisté sklo.

 

Parfumér Alberto Morillas (mimo jiné autor Omnií pro Bvlgari, CK One, Pleasures, Daisy a nespočtu známých i niche vůní) namíchal do Flower fialku a růži, ale přidal k nim velkou dávku hedionu, molekuly, která dává ostatním složkám silný pudrový nádech. Z mošusu, přírodní vanilky a několika syntetických vanilkových látek vytvořil sladký akord, který voní jako vanilka, ale není to čistá vanilka - je to obraz vanilky, malba, kterou malíř zakomponoval do voňavého celku. Vůni zpestřují neobvyklé podtóny hlohu a také špetka jasmínu a černého rybízu. Flower by Kenzo voní vlastně celkem jednoduše, ale zároveň originálně; je vanilková, ale ne sladká; pudrová, ale ne dusivá; květinová, aniž by z ní květiny nějak výrazně vystupovaly.

 

Flower by Kenzo bych doporučovala před koupí vyzkoušet, její výrazná pudrovost, květinovost a suchá sladkost nemusí vyhovovat každému. Dá se nosit od podzimu do jara a při střídmé aplikaci ji unosíte i do práce; výrazněji nanesená poslouží jako originální společenská vůně.

Celkové hodnocení

  • voní

Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.
Doprava:
Platba:
Certifikace: