Juliette Has A Gun Gentlewoman Parfémovaná voda pro ženy 100 ml
Parfémovaná voda pro ženyKód: 86408
Ihned k odeslání od 50 Kč, u vás doma již ve středu 17.6..
20+ let na trhu – miliony zákazníků po celé Evropě.
Doprava zdarma od 2 490 Kč.
Autorizovaný prodejce – Lattafa, Afnan, Armaf, French Avenue a další.
Popis produktu
Hlava bergamot, neroli
Srdce mandle, kumarin, květy pomerančovníku
Základ ambroxan, pižmo
Gentlewoman od Juliette Has A Gun představuje svěží citrusovou vůni pro ženy, uvedenou na trh v roce 2015. Za parfémem stojí renomovaný parfumér Romano Ricci a inspirací mu bylo moderní pojetí klasické pánské kolínské, převedené pro sofistikovanou a sebevědomou ženu. Gentlewoman spojuje citrusové tóny s něžnými květinovými a dřevitými akordy, díky čemuž je ideální volbou pro každodenní nošení.
Začátek vůně působí svěže a energicky díky kombinaci neroli, bergamotu a hořkého pomerančového květu. Tyto citrusové akordy propůjčují parfému živost a lehkost, která okamžitě pozvedá náladu a vytváří svěží úvod.
Srdce vůně je vyvážené a harmonické, tvořené levandulí, pomerančovým květem, mandlemi a kumarinem. Levandule vnáší do kompozice uklidňující a aromatický nádech, zatímco pomerančový květ a mandle přidávají jemnou sladkost a krémovost. Kumarín doplňuje lehce kořeněný a sladký tón, který celou vůni zjemňuje a propůjčuje jí elegantní punc.
Základ kompozice staví na pižmu, ambroxanu a dřevitých akordech, které pomáhají tomu, aby Gentlewoman na pokožce přetrvávala dlouho a zanechala jemný, ale trvalý dojem. Tyto složky dodávají parfému hloubku i zemitost a vytvářejí tak univerzální a sofistikovanou kompozici, vhodnou pro každou příležitost.
Gentlewoman je vůní pro ženy, které chtějí vyjadřovat eleganci a sebevědomí s nádechem klasického stylu. Tento parfém se skvěle hodí pro každodenní nošení, kdy si přejete vnímat svěžest, jemnost a rafinovanost v každém okamžiku.
Mary
Nedoporučuji
Nákup naslepo, relativně mírné zkreslení. Vůně mýdla.
Objevte více
100% ORIGINÁLY
Pouze ověřené distribuce. 20+ let zkušeností.
10+ E-shopů v Evropě
Miliony zákazníků a stabilní mezinárodní zázemí.
Tisíce produktů skladem
Parfémy, kosmetika, niche připravené k odeslání
DOPRAVA OD 50 Kč
Zásilkovna, DPD. DOPRAVA ZDARMA nad 2 490 Kč.