Jul et Mad Paris Secrets du Paradis Rouge Parfém 50 ml

štítky: Parfém

Popis produktu

Parfém Jul et Mad Paris Secrets du Paradis Rouge pro ženy i muže je mistrovskou interpretací květů pomerančovníku a neroli, jejichž dráždivé kouzlo umocňuje med, mandarinka, vanilka a mandle. Parfém Secrets du Paradis Rouge vám se skvostnou vůní přináší i příběh, který prožívají Jul a Mad, mezi nimiž se jednoho dne v pařížské kavárně zrodila láska na první pohled. Netrvalo dlouho a společně založili značku Jul et Mad Paris, produkující parfémy nejvyšší kvality, vytvořené srdcem.

V hlavní roli smyslný květ pomerančovníku

Unisex parfém Secrets du Paradis Rouge se otevírá tóny neroli, mandarinky, pomeranče, artemisie a hřebíčku. Srdci i celé kompozici vládne květ pomerančovníku spolu s mandlemi, medem a damašskou růží. Základ je dřevitý, s obsahem pižma, pačuli, vanilky, jantarové pryskyřice a benzoinu. Autorem vůně je dovedný italský parfémář Luca Maffei.

Objevte s partnerem tajemství rajské zahrady

Vstupte do nádherné, okouzlující zahrady, která se vám otevře pouhým přivoněním k parfému Secrets du Paradis Rouge. S parfémem získáváte nejvyšší koncentraci vzácných vonných látek. Parfém obsahuje 16–30 % parfémové kompozice v koncentrovaném lihu, a je tudíž intenzivnější než parfémovaná voda (Eau de Parfum, 8–15 %) a toaletní voda (Eau de Toilette, 4–8 %). Parfém Secrets du Paradis Rouge vás také sblíží s vaším partnerem, protože voní dámám i pánům a můžete ho tedy používat oba dva.

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil!
Napište první recenzi.

Doprava:
Platba:
Certifikace: