Jul et Mad Paris Fugit Amor Parfémy

          
Skladem   |  (ID: )
1 799
Doručíme
K osobnímu odběru
Nevybrali jste si? Podívejte se na podobné vůně Otevřít rádce

Popis produktu

Dámský i pánský parfém Jul et Mad Paris Fugit Amor je pikantní zelená květinová vůně z roku 2017, vhodná k celoročnímu využití. Značka Jul et Mad vytváří svá díla z vzácných přírodních esencí a ve vysoké koncentraci extrait de parfum. Záležet si dává i na balení. Také vůni Fugit Amor získáte v elegantním flakonu a krabičce se symbolem Jul et Mad Paris.

Z čeho se skládá parfém Fugit Amor

Unisex parfém Fugit Amor obsahuje složky, které voní příjemně ženám i mužům. Vrchní tóny charakterizuje růžový pepř, elemi, zázvor, kardamom a skořice. V srdci vůně rozkvétá sytě červený karafiát. Základová vrstva s dlouhou výdrží obsahuje zemitý vetiver, cedrové dřevo, hřejivou jantarovou pryskyřici a erotizující pižmo. Ačkoli je parfém Fugit Amor unisex, neznamená to, že vždy voní stejně. Je třeba ho vyzkoušet přímo na těle, jak zareaguje s vaší tělesnou vůní.

Parfémy značky Jul et Mad Paris

Parfémy niche značky Jul et Mad Paris, na trhu od roku 2012, symbolizují příběh lásky mezi Francouzem Julienem a Madalinou s rumunskými kořeny, která do Francie přijela z Ameriky. Jejich setkání bylo přímo pohádkové: uviděli se na terase pařížské kavárny a vznikla z toho láska na první pohled. Založením značky Jul et Mad Paris se prolnula Julienova a Madalinina vzájemná láska, jejich náklonnost k umění a také dvě kultury, dva světadíly. Dopřejte si parfémové dílo Fugit Amor s těmito výjimečnými energiemi!

Prozkoumejte

Loading…
Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil!
Napište první recenzi.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest