Jul et Mad Paris Bella Donna Parfém pro ženy 50 ml

1x

Popis produktu

Parfém Jul et Mad Paris Bella Donna zachycuje ryzí ženskost a věčnou krásu. Vůni inspirovala La Belle Ferronière, portrétní malba Leonarda da Vinciho z konce 15. století. Dáma na ní zobrazená působí tajemně až nepřístupně, ale přítomné pány tím víc láká ji poznat. S parfémem Jul et Mad Paris Bella Donna proniknete do mužského srdce, aniž byste k tomu potřebovala slova…

Nadčasová něha bělostných květů

Svůdnou dámskou vůni Bella Donna v luxusním flakonu se zlatým zdobením otevírají akordy zázvoru, bergamotu a moruše. Srdce definuje bílý jasmín a magnolie, ylang-ylang, královská růže a kosatec. Základ vytváří pižmo a santalové dřevo spolu s labdanem, benzoinem, opoponaxem a vzácným šafránem. Parfém Bella Donna vytvořil nadějný italský parfémář Luca Maffei a milovnicím vůní je k dispozici od roku 2017.

Jak se v Paříži potkali Jul a Mad

Značku Jul et Mad Paris vytvořili Julien Blanchard a Madalina Stoica-Blanchard, jejichž příběh se začal odvíjet po náhodném setkání v pařížské kavárně. Madalina, absolventka newyorské školy, původem z Rumunska, zrovna navštívila Paříž a Julien byl ve správný čas na správném místě. Jejich setkání na terase kavárny bylo nejen začátkem milostné story, ale také inspirací pro vytvoření značky vůní, které slučují jen nejlepší ingredience a dokážou propojovat duše. Zdůrazněte své přirozené ženské kouzlo celoročním parfémem Jul et Mad Paris Bella Donna!

Hodnocení 5.0
  • 50 %zákazníků doporučuje
  • 1hodnocení uživatelů

Recenze 1x

  • Krásná vůně v akci za dobrou cenu.
  • nic
Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.
Doprava:
Platba:
Certifikace: