Jul et Mad Paris Aqua Sextius Parfémy

Nevybrali jste si? Podívejte se na podobné vůně Otevřít rádce

Popis produktu

Parfém Jul et Mad Paris Aqua Sextius (2014) vyjadřuje radost ze života a pocit naprosté pohody. Mimořádně svěží unisex parfém vás překvapí svým vynikajícím složením a dlouhou trvanlivostí. Své jméno získal dle původního latinského názvu Aix-en-Provence, „Města 100 fontán“. Exkluzivní vůně dokonale odráží kouzlo letní Provence, kde prožili nezapomenutelné chvíle i tvůrci značky, zamilovaný pár Jul a Mad.

Vůně moře a citrusových plodů

Parfém Jul et Mad Paris Aqua Sextius, který potěší ženské i mužské smysly, startuje tóny grapefruitu, bergamotu, mandarinky, pomeranče, čaje a mimózy. Jeho srdce patří dominantní vůni moře, fíků, jehličnanů a bílých květin. Základ naplňuje pižmo, cedr, ambra, dubový lišejník, labdanum a guajakové dřevo. Pod složením parfému Aqua Sextius je podepsaná parfémářka Cécile Zarokian.

Parfém – nejsilnější z vůní

Základní dělení parfémů je podle koncentrace vonných složek, tedy intenzity vůně, která určuje jejich sílu, trvanlivost i cenu. Rozlišuje se:

  • Parfém (extrakt): 15–30 % (sem patří parfém Aqua Sextius)
  • Parfémovaná voda (Eau de Parfum): 8–15 %
  • Toaletní voda (Eau de Toilette): 4–8 %
  • Kolínská voda (Eau de Cologne): 3–5 % Na denní použití jsou vhodné kolínské a toaletní vody, pro večer a výjimečné chvíle parfémované vody a parfémy. K létu patří vůně květinové a citrusové (jako například parfém Jul et Mad Paris Aqua Sextius), k zimě těžší orientální a kořeněné.

Prozkoumejte

Loading…
Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil!
Napište první recenzi.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest