Jul et Mad Paris Aqua Sextius Parfém 50 ml

Není skladem   |  (ID: 88751)
1 719
Nevybrali jste si? Podívejte se na podobné vůně Otevřít rádce

Popis produktu

Parfém Jul et Mad Paris Aqua Sextius (2014) vyjadřuje radost ze života a pocit naprosté pohody. Mimořádně svěží unisex parfém vás překvapí svým vynikajícím složením a dlouhou trvanlivostí. Své jméno získal dle původního latinského názvu Aix-en-Provence, „Města 100 fontán“. Exkluzivní vůně dokonale odráží kouzlo letní Provence, kde prožili nezapomenutelné chvíle i tvůrci značky, zamilovaný pár Jul a Mad.

Vůně moře a citrusových plodů

Parfém Jul et Mad Paris Aqua Sextius, který potěší ženské i mužské smysly, startuje tóny grapefruitu, bergamotu, mandarinky, pomeranče, čaje a mimózy. Jeho srdce patří dominantní vůni moře, fíků, jehličnanů a bílých květin. Základ naplňuje pižmo, cedr, ambra, dubový lišejník, labdanum a guajakové dřevo. Pod složením parfému Aqua Sextius je podepsaná parfémářka Cécile Zarokian.

Parfém – nejsilnější z vůní

Základní dělení parfémů je podle koncentrace vonných složek, tedy intenzity vůně, která určuje jejich sílu, trvanlivost i cenu. Rozlišuje se:

  • Parfém (extrakt): 15–30 % (sem patří parfém Aqua Sextius)
  • Parfémovaná voda (Eau de Parfum): 8–15 %
  • Toaletní voda (Eau de Toilette): 4–8 %
  • Kolínská voda (Eau de Cologne): 3–5 % Na denní použití jsou vhodné kolínské a toaletní vody, pro večer a výjimečné chvíle parfémované vody a parfémy. K létu patří vůně květinové a citrusové (jako například parfém Jul et Mad Paris Aqua Sextius), k zimě těžší orientální a kořeněné.

Prozkoumejte

Loading…
Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil!
Napište první recenzi.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest