Judith Leiber Amethyst Toaletní vody pro ženy

Twisto payment

Nakupte teď, zaplaťte později. Jak na to?

Popis produktu

Judith Leiber Amethyst je svěží, jiskřivá vůně pro ženy z roku 2012.
Voní po šťavnatém ovoci, jemných květinách a dřevitých tónech. To vše vytváří harmonické spojení, které vyzařuje krásu a eleganci. Jiskřivé tóny Vás povzbudí do dalšího dne a skvěle doplní Váš styl. Elegantnímu flakonu dominuje fialová barva, která představuje barvu ametystu. Zahalte se do nádherných tónů s vůní Judith Leiber Amethyst.

Prozkoumejte

Loading…
Hodnocení 3.3

(hodnoceno 4x)

  • 100 % zákazníků doporučuje
  • 4x recenze zákazníků

Recenze 4x


janda
Recenze návštěvníka - Elnino.cz

fantastic


Sh.
Recenze návštěvníka - Elnino.cz

Hodně sladká malinová vůně, sladká sladká, nikoli svěží. Maliny jsou překvapivě věrohodné, jinak by to byla skrze tu sladkost spíše drogerková vůně. Ale je celkem jednoduchá, určitě není lehce nakyslá jako třeba Lalique Amethyst, která je spíš ostružinová, za mě Lalique byl řádově mnohem lepší. JL je spíš pro mladší, blonďaté a rozjásané ženy. Mně přijde příliš přímočará a sladká, zdejší cena je naprosto odpovídající, za 1700, jak se prodává jinde, nebo dokonce za tři tisíce na jahodě, opravdu nestojí.


Sari
Recenze návštěvníka - Elnino.cz

Vůně sladkého typu,ze začátku vyniká malina,flakonek naprosto luxusní a u el nina za naprosto výbornou cenu,nikde jinde za tuto cenu neseženete.Jako dárek nádhera.


kara
Recenze návštěvníka - Elnino.cz

libiva vuněPřidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.
Doprava:
Platba:
Certifikace: