Jo Malone Violet & Amber Absolu Kolínské vody

Twisto payment

Nakupte teď, zaplaťte později. Jak na to?

Popis produktu

Kolínská voda Jo Malone Violet & Amber Absolu je svůdná hřejivá vůně arabské noci, v níž zaznamenáte akordy fialkových květů a lístků spolu se sladkým, hlubokým působením orientálních dřevitých pryskyřičných složek. Kompozice patří mezi unikátní niche parfémy pro náročné uživatele, neboť obsahuje jen nejlepší suroviny a vyrábí se s velkým podílem ruční práce. Vzácnou tekutinu ochraňuje atraktivní flakon s oranžově-fialovým designem.

Ušlechtilé fialky a smyslná ambra

Unisex parfém Violet & Amber Absolu (2019) vytvářejí pečlivě vybrané tóny fialek, ambry, oudu, bílého pižma a pačuli. Protože neobsahuje výrazně maskulinní ani femininní složky, splňuje nároky mužů i žen. Může ho používat celá vaše domácnost – od dospívající dcery a jejího kamaráda přes maminku a tatínka až po babičku a dědečka… Než několik levných, pořiďte si raději jeden vybraný parfém.

Univerzální jemná vůně na celý rok

Pokud hledáte univerzální jemnou vůni na celý rok, unisex kolínská voda Jo Malone Violet & Amber Absolu bude dobrou volbou. Kolínskou vodou se můžete navonět od hlavy až k patám, aniž byste obtěžovali své okolí. Ať už budete v zaměstnání, ve škole, v dopravním prostředku, v restauraci či v soukromí domova, spolehněte se na účinnou, avšak decentní vůni. Značka Jo Malone představuje špičkovou kvalitu. V roce 1994 ji v Londýně založila Britka Jo Malone, která ke světu vůní tíhla už od dětských let.

Prozkoumejte

Loading…
Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil!
Napište první recenzi.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest