Jo Malone Earl Grey & Cucumber Kolínské vody pro ženy

Nevybrali jste si? Podívejte se na podobné vůně Otevřít rádce

Popis produktu

Dámská kolínská voda Jo Malone Earl Grey & Cucumber je hravá vůně inspirovaná nejslavnější anglickou čajovou značkou. Výbuch bergamotu doplňuje v kolínské vodě Earl Grey & Cucumber chladivost salátové okurky a rafinovaně také hřejivost včelího vosku a vanilky. Pokud se rozhodnete pro unikátní niche vůni Jo Malone Earl Grey & Cucumber, nebudete mít o překvapení nouzi a zaujmete i každého, koho potkáte. Očekávejte opakované dotazy na téma, čím tak pěkně voníte!

Vůně anglického čajového rituálu

Osvěžující parfém Jo Malone Earl Grey & Cucumber otevírají jasmínové, bergamotové, jablečné a vodní tóny. Srdce patří andělice a křupavé okurce, které v základu střídá virginské cedrové dřevo, erotizující pižmo, nasládlá vanilka a včelí vosk. Dopřejte si vůni v duchu britské tradice – odpoledního čaje. Zastavte se chvíli v každodenním shonu a užívejte si moc svůdné vůně, která vám pomůže cítit se lépe.

Kolínská – univerzální lehký parfém

Hledáte-li univerzální lehký parfém pro jarní a letní dny, dámská kolínská voda Jo Malone Earl Grey & Cucumber bude dobrou volbou. Kolínskou vodou se můžete nastříkat od hlavy až k patám, aniž by to lidem okolo vás vadilo. Ať už budete v kanceláři, na poradě, ve škole či ve vlaku, spolehněte se na účinnou, ale decentní vůni. Díky značce Jo Malone získáte znamenitou kvalitu. Roku 1994 ji založila v Londýně Britka Jo Malone, kterou svět vůní lákal od dětství.

Prozkoumejte

Loading…
Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil!
Napište první recenzi.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest