Jean Paul Gaultier Fleur du Male Kolínská voda pro muže 125 ml

1x

Popis produktu

Fleur du Male má čistě bílý flakon ve tvaru pánského torza. Fleur du Male je jemná, bílá vůně, která voní trochu po pomerančích. Fleur du Male je vůně pro muže, kteří nemají rády mužné a kořeněné vůně.

Hodnocení 3.0
  • 100 %zákazníků doporučuje
  • 1hodnocení uživatelů

Recenze 1x


Adéla Bartlová

Fleur du Mâle, jak já jsem se na tebe těšila! Jakmile mi padlo oko na čistě bílý flakon ve tvaru pánského torza, hned jsem po něm sáhla. Tahle vůně totiž hned po svém uvedení na trh proslula jako květinová, lehká a naprosto nevhodná pro muže. Návrhář Jean Paul Gaultier je gay, metrosexuál a kreativní šílenec, a novým parfémem (opět) píchl do vosího hnízda.

 

Víte, že ještě před nějakým 150 lety se muži běžně voněli květinovými vůněmi, například fialkovou vodou? Je pravda, že "drsné" složky, které se do pánských parfémů dávají dnes, ještě nebyly k dispozici, takže bylinkové nebo květinové kolínské byly jedinou možností. Gaultier a parfumér Francis Kurkdjian v podstatě sáhli do historie, a vytvořili vůni z pomerančového květu a aromatických bylin. Jemná bílá vůně pomerančového květu, která (přirozeně) voní trochu po pomerančích, je doplněna nahořkle zelenými pomerančovníkovými listy, závanem heřmánku a mošusovým základem, lehce "říznutým" vanilkou. Vůně je poměrně sladká a dost omamná, a nedoporučovala bych ji úplně na běžné použití - už proto, že má naprosto excelentní výdrž (od rána do večera a ještě celou noc), a je také hodně cítit do okolí.

 

 

„Ada pro pro Elnino.cz“

Celkové hodnocení
Naqoyqatsi

žádný pomeranč necítím, na mně voní téměř identicky s klasickou Le Male, jen je o něco květinovější a jemnější - ale pořád příjemná a nositelná, 8/10


Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.
Doprava:
Platba:
Certifikace: