Issey Miyake L´Eau D´Issey Pour Homme Summer 2018 Toaletní voda pro muže 125 ml

1x

Popis produktu

Toaletní voda Issey Miyake L´Eau D´Issey Pour Homme Summer 2018 je letní edice ikonické vůně L´Eau D´Issey pro muže. Inspiruje se atmosférou dovolené v tropickém ráji a tamní všudypřítomnou dobrou náladou. Toaletní vodu, určenou zejména k jarnímu a letnímu dennímu použití, sestavil zkušený parfémář Alberto Morillas, držitel mnoha oborových cen a neúnavný inovátor.

Dopřejte si grepově-ananasovou svěžest

Pánský parfém L´Eau D´Issey Summer 2018 vás uvítá jiskřivými tóny kiwi a grapefruitu okořeněného špetkou koriandru. Po chvíli už vůni ovládá tropický koktejl připravený z ananasu zasypaného nastrouhaným muškátovým oříškem. Charizmatický mužný závěr definují tóny vetiveru a cypřiše. Díky podmanivosti toaletní vody L´Eau D´Issey Pour Homme Summer 2018 nemusí vaše léto nikdy skončit. Využijte její energie a přitažlivosti pro ženy celoročně!

Letní verze populární pánské vůně

Japonská značka Issey Miyake vznikla v roce 1970 a od roku 1992 produkuje také parfémy, jimiž vzdává hold přírodě a tradičním hodnotám. Zaměřuje se na ženy i muže, pro které už v roce 1994 vytvořila průzračně čistou toaletní vodu Issey Miyake L'Eau D'Issey Pour Homme. Jejím autorem se stal parfémář Jacques Cavallier. Verze této populární vůně z léta 2018 od Alberta Morillase uchovává citrusové tóny v úvodu, muškátový oříšek v srdci a dřevité akordy v základu, avšak přidává pořádnou porci smyslného tropického ovoce.

Hodnocení 5.0
  • 100 %zákazníků doporučuje
  • 1hodnocení uživatelů

Recenze 1x

Super svěží a drží

Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.
Doprava:
Platba:
Certifikace: