Issey Miyake L´Eau D´Issey Pour Homme Shade of Lagoon Toaletní vody pro muže

Popis produktu

Hledáte mužnou vůni osvěžující jako ponoření do chladivé laguny? Vůni azurově modrého moře a nezapomenutelné letní dovolené? Tipem může být pánská toaletní voda Shade of Lagoon, jedna z novinek roku 2019, která se zařadila do žádané edice L´Eau D´Issey od věhlasné japonské značky Issey Miyake. Příjemnou dřevitě-vodní vůni vynosíte od jara do podzimu, při denních i večerních příležitostech.

Vůně moře, cedru a citrusů

Parfém L´Eau D´Issey Pour Homme Shade of Lagoon otevírá limetka a grapefruit se špetkou kardamomu a zázvoru. Střední vrstvě i celé kompozici vládnou akvatické mořské akordy, v srdci propojené s cypřišem, galbanem a pelargonií. V základu se s nimi prolíná ambroxan, cedr, pižmo a vetiver.

Zrození legendy L'Eau D'Issey

Japonská značka Issey Miyake vznikla roku 1970 a od roku 1992 vytváří kromě oblečení také parfémy, jimiž vzdává hold přírodě a tradičním hodnotám. Její zakladatel Issey Miyake se chtěl vyhnout dosud běžným silným vůním. Když diskutoval s parfémáři, upřesnil: „Parfém nesoucí moje jméno si představuji jako vodu, něco, co v podstatě není vůbec cítit.“ A tak se zrodila slavná série dámských a pánských vůní L'Eau D'Issey, inspirovaná rosou, deštěm, vlhkými okvětními plátky a svěžím vzduchem. Dnes už můžete vybírat z mnoha květinově-vodních vůní této řady, mezi nimiž od roku 2019 figuruje také toaletní voda Issey Miyake L´Eau D´Issey Pour Homme Shade of Lagoon.

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil!
Napište první recenzi.

Doprava:
Platba:
Certifikace: