Hollister Wave For Him Toaletní vody pro muže

Popis produktu

Pánská toaletní voda Hollister Wave For Him vznikla u kalifornské módní značky roku 2016, stejně jako její dámská varianta. Citrusově-dřevitá kompozice osloví mladé sportovně založené muže, milující svobodu a silné vlny oceánu pod nohama, které s nadšením krotí. Vůně Hollister Wave For Him je ideálním jarním, letním a denním vonným doplňkem. Můžete ji vyzkoušet i při večerních akcích, kdy ale naneste na pulzní body pokožky větší množství toaletní vody, kterou můžete aplikovat také do vlasů a na oblečení. Na přírodních materiálech se vůně často udrží až do vyprání.

Síla citrusového ovoce yuzu

Parfém Hollister Wave For Him, smělá mužná vůně s jedinečně svěžími výtažky, se vám v úvodu představí tropickými akordy yuzu, grapefruitu a zelených bambusových listů, které jdou ruku v ruce s cypřišem, květy neroli a levandulí v srdci. Závěr se nese akordy fazole tonky, erotizujícího pižma, soli a naplaveného dřeva. Ovládněte sílu oceánu s parfémovanou vodou Hollister Wave For Him!

Sportovní vůně značky Hollister

Značka Hollister těší své příznivce od roku 2000, kdy vznikla v USA v Kalifornii. Zaměřuje se na surfaře a další sportovce, které vybavuje džínovou módou a jásavými vůněmi evokujícími prázdninovou atmosféru. Vydejte se do slunné Kalifornie – i když pojedete třeba jenom na Lipno – díky toaletní vodě Hollister Wave For Him. Hoďte s ní za hlavu všední starosti a pouze si užívejte.

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil!
Napište první recenzi.

Doprava:
Platba:
Certifikace: