Hermes Un Jardin Sur Le Nil Sprchové gely

Twisto payment

Nakupte teď, zaplaťte později. Jak na to?

Popis produktu

Pokud jste milovníky vzrušujících květinových aromat, jistě vás zaujme elegantní unisexová vonná řada Hermes Un Jardin, která se inspiruje půvabem a pestrostí světových zahrad.

Hermes Un Jardin: francouzské květinové vůně pro obohacení společné sbírky

Pětici unisex vůní, které vám představíme, lze považovat za klenoty společných sbírek žen a mužů. Do Středomoří vás vezme květinově-akvatická vůně toaletní vody Hermes Un Jardin en Méditerranée (2003). Jejímu srdci naplněnému květem pomerančovníku a bílým oleandrem vskutku nejde odolat! S toaletní vodou Hermes Un Jardin Sur Le Nil (2005) navštívíte pomyslně Egypt, město Asuán a povodí řeky Nil. Ve vonné kompozici má hlavní slovo grapefruit, zelené mango, lotos a sexy pižmo.

Unisex toaletní voda Un Jardin Apres la Mousson (2008) odráží monzunovou Indii a zakládá se na zázvoru. Dalším tipem na vůni z řady Hermes Un Jardin je toaletní voda Sur Le Toit (2011). V tomto případě na romantické pařížské střešní zahradě rozkvétají růže a magnolie, s nimiž se mísí vůně čerstvě posečené trávy. A toaletní voda Hermes Un Jardin Sur La Lagune (2019) odkrývá kouzlo laguny v benátské zahradě. Je skutečně z čeho si vybrat.

Vonná řada od prestižní značky Hermes

Uznávaná francouzská rodinná značka Hermes těší svět už od první poloviny 19. století. Dvojspřeží s jezdcem v jejím logu stále připomíná původní zaměření na jezdecké příslušenství. V současnosti je značka známá zejména hedvábnými šátky a kabelkami, oblečením, hodinkami, brýlemi, šperky, bytovými dekoracemi a dechberoucími parfémy. Objevte její „zahradní“ vonnou řadu Un Jardin pro ženy i muže!

Prozkoumejte

Loading…
Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil!
Napište první recenzi.