Hermes Rose Amazone Toaletní vody pro ženy

1x
Doručíme k vám
zítra - 18.10.
K osobnímu odběru
od dneška - 17.10.

Popis produktu

Thierry Hermés, zakladatel věhlasné stejnojmenné značky, se zaměřoval na exkluzivní zboží v luxusním provedení a jeho prvotřídní kvalitu. Výrobky z nejvybranější kůže v podobě kabelek, doplňků a obuvi, ale i šperky, světoznámé hedvábné šátky a porcelán, to je hlavní sortiment této továrny na přepych s rodinnou tradicí. Jako většina módních domů i Hermés se rozhodl udělat krok správným směrem a vytvořil svou kolekci vůní. Ty jsou navrhovány těmi nejlepšími parfuméry v oboru, a to již od roku 1944.

Toaletní voda Hermés Rose Amazone je vůně plná barev pro radostné osvěžení. Šumivé horní tóny přímo srší citrusovými ingrediencemi. Posuďte sami – citron, grapefruit, mandarinka, bergamot… Toto pulzující kvarteto je ještě podtrženo červeným rybízem a lístky z jeho černé odrůdy. Střední část tvoří květinové tóny a něžná růže. Té dělá společnost ovocné duo v podání maliny a ostružiny. Na závěr se Hermés Rose Amazone příjemně zahřejete. To díky kombinaci ambry, vanilky a dřevitých tónů.

Rose Amazone spadá do kolekce klasických vůní Hermés (první vydání vyšlo již v roce 1974). Tato kolekce vypráví příběh prvního setkání módního domu Hermés s parfumérským odvětvím. Ztotožňuje odkaz žijícího dědictví firmy a jejího tajemství. Hermés Rose Amazone je extrémně feminní vůně pro moderní, statečnou a silnou ženu. Nadčasová a nikdy ne méně než moderní.

Hodnocení 1.0
  • 1hodnocení uživatelů

Recenze 1x

fase

tuctová ruže

Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.

Naposledy prohlížené

Doprava:
Platba:
Certifikace: