Hermes Eau de Néroli Doré Kolínské vody unisex

5x

Popis produktu

Thierry Hermés, zakladatel věhlasné stejnojmenné značky, se zaměřoval na exkluzivní zboží v luxusním provedení a jeho prvotřídní kvalitu. Výrobky z nejvybranější kůže v podobě kabelek, doplňků, obuvi, šperků, světoznámých hedvábných šátků, ale i porcelán, to je hlavní sortiment této továrny na přepych s rodinnou tradicí. Jako většina módních domů i Hermés se rozhodl udělat krok správným směrem a vytvořil svou kolekci vůní. Ty jsou navrhovány těmi nejlepšími parfuméry v oboru, a to již od roku 1944.

Citrusová kolínská voda Hermés Eau de Néroli Doré je dílem známého parfuméra Jean-Clauda Elleny. Ten si povzdechl, že jeho oblíbená ingredience, vzácná a drahá esence z neroli, je ve většině dnešních vůní jen poskromnu. To ho navedlo na myšlenku vytvořit vonnou kompozici, kde se na esenci z květu pomerančovníku šetřit nebude. A tak v roce 2016 přišla na svět Eau de Néroli Doré. Vytvořena Ellenou z čisté lásky i jako pomyslný boj proti všednosti. Střední tón kolínské tvoří právě neroli, které je ještě více podtrženo šťavnatou vůní hořkého pomeranče, obsaženého v hlavě vůně. V základu Eau de Néroli Doré o sobě dává vědět intenzivní a neméně vzácný šafrán, který ještě více umocňuje výslednou živost vůně.

Optimisticky laděný svítivě žlutý flakon vám zvedne náladu nejen v podzimních a zimních měsících. Kolínská voda v něm obsažená je ódou na svěžest a sytost všech zúčastněných ingrediencí. Jedná se o veselou a hravou unisex vůni, která je oslavou umění žít.

Hodnocení 5.0

(hodnoceno 5x)

  • 83 % zákazníků doporučuje
  • 5x recenze zákazníků

Recenze 5x


eva

Je to naprosto noblesní vůně, netradiční, hořkosladká, ale musíte mít rádi neroli a šafrán, :-)

  • Krásná vůně, krásný flakón
Dáša

Pokud se sladkým vůním vyhýbáte obloukem a máte rádi vůni neroli, určitě vyzkoušejte.

  • Zářivá a svěží. Pro mně osobně nejlepší volba na léto.
Jindra Škarková MUDr.

Vybraný delikátní luxusní parfém s cenou nedosahující kvalitu. Jednoznačně doporučuji.

  • Zcela specifická luxuxní vůně
  • bez výhrad
Jindra

Vybraný delikátní luxusní parfém s cenou nedosahující kvalitu. Jednoznačně doporučuji.

  • Zcela specifická luxuxní vůně
  • bez výhrad
moni

skvostný pomeranč s neroli


Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.
Doprava:
Platba:
Certifikace: