Hermes Eau de Narcisse Bleu Kolínské vody unisex

3x

Popis produktu

Thierry Hermés, zakladatel věhlasné stejnojmenné značky, se zaměřoval na exkluzivní zboží v luxusním provedení a jeho prvotřídní kvalitu. Výrobky z nejvybranější kůže v podobě kabelek, doplňků, obuvi, šperků, světoznámých hedvábných šátků, ale i porcelán, to je hlavní sortiment této továrny na přepych s rodinnou tradicí. Jako většina módních domů i Hermés se rozhodl udělat krok správným směrem a vytvořil svou kolekci vůní. Ty jsou navrhovány těmi nejlepšími parfuméry v oboru, a to již od roku 1944.

V roce 2013 přibyla, pod taktovkou Jean-Clauda Elleny, do slavné řady kolínských vod Hermés, Eau de Narcisse Bleu. Tato vůně je bezprecedentní pocta čerstvosti. Záhadný narcis se setkává tváří v tvář s pomerančovým květem. Tomuto setkání tajně přihlíží galbanum z Arábie… Novela Eau de Narcisse Bleu je psaná moderní, osobitou rukou, jež vytváří tlumený kontrast mezi hustou texturou tónu narcisu a delikátností dřevitých akordů.

Dřevitá kolínská voda Hermés Eau de Narcisse Bleu má jednoduché, a přesto velmi zajímavé složení. Je vhodná pro dámy i pány. Zabalena je pak v modrém, důstojném obalu, připomínající postavu s kloboukem, který se jistě bude skvěle vyjímat ve vaší sbírce vůní.

Hodnocení 3.0

(hodnoceno 3x)

  • 67 % zákazníků doporučuje
  • 3x recenze zákazníků

Recenze 3x


Adéla Bartlová

Eau de Narcisse Bleu je jedna z mých osobních oblíbenkyň, proto bych nejraději napsala, že je naprosto úžasná a musíte si ji ihned koupit :) Ale každý člověk má jiný vkus, proto vám Narcisse jako obvykle popíšu a sami uvidíte, jestli vás zaujme.

 

Narcisse je označena jako unisexová, ale trochu se obávám, že pro běžného muže bude až moc lehoučká. Na druhou stranu by se vám, pánové, mohla líbit právě proto, že nejde o typickou pánskou citrusovou kolínskou, jakých už možná máte plné zuby.

 

Hermès uvádí ve složení pouze narcisku a dřevité tóny, ale abych byla upřímná, narcis ve vůni necítím. Spíš z ní mám podobný pocit, jako když si na jaře k narcisu přičichnete a cítíte jeho svěžest a zemitou vlhkost půdy, ze které vyrůstá. Vůně je velmi lehkou (jde ostatně o kolínskou vodu) směsí zemitých, vodních, dřevitých, květinových a aromatických tónů, zurčícím potůčkem svěžesti, namalovaným průsvitnými akvarelovými barvami. Je velmi lehce květinově sladká a neobsahuje ani špetku citrusů. Je trochu melancholická, ale má v sobě příslib optimismu - jako mlhavé, upršené ráno, které si vychutnáte, protože víte, že se promění v krásný den.

 

Z řady kolínských vod Hermès zkuste ještě Néroli Doré s krémově svěžím pomerančovým květem, grapefruitově růžovou Eau de Pamplemousse Rose nebo pudrově citrusovou Mandarine Ambrée.

Celkové hodnocení
naqoyqatsee

kdyby Hermes místo čtvrtlitrových EdC pustil do světa 30/50 ml verzi EdT/EdP, tak bych i uvažoval o koupi...vůně jako taková je velmi hezká, nicméně výdrž dost slabá...

Lenka

Vůně moc hezká, netuctová. Jen výdrž velice krátká!

Martina

Nejdříve silná vůně pepře a následně jemná mýdlová vůně. Ta změna je více než razantní. Doporučuji vyzkoušet a nechat působit. Na léto bude určitě prima.


Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.
Doprava:
Platba:
Certifikace: