Hermes Amazone Toaletní vody pro ženy

1x

Popis produktu

Thierry Hermés, zakladatel věhlasné stejnojmenné značky, se zaměřoval na exkluzivní zboží v luxusním provedení a jeho prvotřídní kvalitu. Výrobky z nejvybranější kůže v podobě kabelek, doplňků a obuvi, ale i šperky, světoznámé hedvábné šátky a porcelán, to je hlavní sortiment této továrny na přepych s rodinnou tradicí. Jako většina módních domů i Hermés se rozhodl udělat krok správným směrem a vytvořil svou kolekci vůní. Ty jsou navrhovány těmi nejlepšími parfuméry v oboru, a to již od roku 1944.

Toaletní voda Hermés Amazone je reinkarnací původní veleúspěšné vůně z roku 1974. Šmrnc nové verzi nedal nikdo jiný než věhlasný parfumér Jean-Claude Ellena. Svůj výtvor otevírá kombinací květů černého rybízu a rostliny zvané kasie. Srdce „Amazonky“ tepe sladce zemitým narcisem, červenými bobulemi a galbánem, které k vám vysílá svěží, květinový, lehce nasládlý odér. Poslední ingrediencí, který jako jediná tvoří závěrečnou část vůně je vetiver, který dodává Hermés Amazone dřevité, lehce kouřové aroma, připomínající vůni vlhké půdy.

Hermés Amazone je kurážná a veselá vůně, kde jsou výrazně cítit květiny, červené bobulky a dřevo. Amazone je pomyslný odkaz svobodné moderní ženě. Ellenovou inspirací k vytvoření vůně byly mýtické soběstačné ženy, které podle legendy kdysi vládly v pobřežní oblasti Černého moře.

Alternativy produktu Alternativy Hermes Amazone

Líbí se vám vůně Hermes Amazone? Vyzkoušejte také zde uvedené vůně, které jsou vůni Hermes Amazone velmi podobné a mohly by se vám také líbit.

Hodnocení 3.0

(hodnoceno 1x)

  • 100 % zákazníků doporučuje
  • 1x recenze zákazníků

Recenze 1x

Milena

Mám ráda vůně od Hermes, nevíte někdo jaká je tato vůně?

Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.
Doprava:
Platba:
Certifikace: