Guerlain Vetiver Extreme Toaletní vody pro muže

Popis produktu

Seznamte se s podmanivým aromatem vetiveru, který vám představí vůně toaletní vody pro muže Guerlain Vetiver Extreme. Vůně byla na trh uvedena v roce 2007 a stala se pokračovatelkou klasické vůně Guerlain Vetiver, jež sklidila obrovský úspěch po celém světě. Nová verze nabízí intenzivnější vonný požitek díky kořenitým vonným akordům. Oproti původní verzi také přináší tlumenější zelené akordy. Vonná kompozice, zabalená do zeleného flakonku, se stane perfektním doplňkem každého moderního a šarmantního muže.

Svěží vůně pro moderního muže

S úvodními akordy vaše tělo provoní osvěžující noty bergamotu, aroma citronu, sladká vůně lékořice a akordy estragonu. Následuje výrazné kořeněné srdce, které vás nadchne souhrou kadidla, pikantního pepře a muškátového oříšku. A závěr? Patří vetiveru, který ve vonném koncertu dominuje, a elegantnímu cedrovému dřevu.

Vůně, jež vám umožní být sám sebou. To je vůně toaletní vody pro muže Guerlain Vetiver Extreme, jež se hodí na každodenní nošení.

Alternativy produktu Alternativy Guerlain Vetiver Extreme

Líbí se vám vůně Guerlain Vetiver Extreme? Vyzkoušejte také zde uvedené vůně, které jsou vůni Guerlain Vetiver Extreme velmi podobné a mohly by se vám také líbit.

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil!
Napište první recenzi.

Doprava:
Platba:
Certifikace: