Guerlain Shalimar Souffle Intense Parfémované vody pro ženy

2x

Popis produktu

Parfémovaná voda Shalimar Souffle Intense je vzácná orientální květinová vůně od prestižní francouzské značky Guerlain, která představuje ztělesnění romantiky a smyslného ženství. Její pečlivě vybrané složky ideálně vyniknou při zimních večerních společenských příležitostech. Další úspěšnou vůni Guerlain, založenou na nezbytné vanilce a povzbuzujícím jasmínu, vytvořil roku 2017 parfémář Thierry Wasser.

Neodolatelná vůně osudové ženy

Parfém Guerlain Shalimar Souffle Intense obsahuje rafinovanou kombinaci osvěžujících citrusových tónů, které v srdci střídají omamně vonící květy pomerančovníku a jasmínu. Sladký svůdný základ vytváří bílé pižmo, benzoin, tahitská a madagaskarská vanilka. Nechte se obklopit jeho kouzlem a objevte své nové já – atraktivní neodolatelnou ženu, femme fatale, kvůli které muži dokážou od základu změnit svůj život.

Francouzské parfémy Guerlain

Luxusní francouzská značka Guerlain má tradici už od roku 1828 a řada jejích děl patří k nejlepším parfémům všech dob. V současnosti za ní stojí už více než 200 parfémů s pečlivě vybranými ingrediencemi, k nimž se směle hlásí také parfémovaná voda Guerlain Shalimar Souffle Intense. Jacques Guerlain jednou uvedl: ,,Vůni vždy vytváříme pro ženu, kterou obdivujeme. Parfémář pomocí vůně vypráví příběh o její neskonalé kráse, půvabu a tajemstvích.“

Hodnocení 4.3

(hodnoceno 2x)

  • 100 %zákazníků doporučuje
  • 1xrecenze zákazníků

Recenze 1x

heppy

okouzlující vůně plná ženskosti

  • okouzlující vůně plná ženskosti
Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.
Doprava:
Platba:
Certifikace: