Guerlain Rouge G De Guerlain Matte Hydratační matná rtěnka pro ženy 3,5 g tester Odstín 24 Testery parfémů a kosmetiky se od standardních produktů zpravidla neliší ve svém složení, vůni ani účincích. Příjemným rozdílem je výrazně nižší cena. Další odlišností je pak balení produktu. Někdy je to obyčejná kartonová krabička, jindy krabička chybí. V případě parfémů se pak může drobně lišit i flakon, občas chybí krytka rozprašovače. Testery nejsou určené k osobní potřebě, nabízíme je pouze za účelem vyzkoušení při prodeji v provozovnách kupujících. Více informací najdete v obchodních podmínkách.

Twisto payment

Nakupte teď, zaplaťte po Vánocích. Jak na to?

Popis produktu

Co je smyslnějšího než rty ženy? Dokonalé rty jsou jedním z nejkrásnějších šperků, které dokáží ženu zvýraznit a podtrhnout její přirozenou krásu. Hledáte rtěnku, která vyplní vaše představy o intenzivní barvě, neodolatelném lesku i hydrataci? Nemusíte hledat dál, právě pro vás je určena řada Guerlain Rouge G De Guerlain.

Luxusní rtěnky s intenzivní barvou

Luxusní rtěnky Guerlain Rouge G De Guerlain splňují veškeré požadavky na perfektní rtěnku, která dodá vašim rtům požadovanou krásu. Je jen na vás, zda dáte přednost bohaté nabídce barev rtěnek Guerlain Rouge G Complete Lip Color s péčí krémového balzámu, které jsou doplněny o praktické zrcátko, jenž vám umožní perfektní výsledek kdykoliv a kdekoliv. Zvolit můžete také krásné odstíny luxusních, kvalitních rtěnek Guerlain Rouge G Le Brilliant Complete Lip Shine, které kromě intenzivních barev přináší také oslnivý lesk. Pokus chcete zazářit a získat dokonalé rty, ze kterých okolí nespustí zrak, zvolte kvalitní rtěnky řady Guerlain Rouge G De Guerlain.

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil!
Napište první recenzi.

Doprava:
Platba:
Certifikace: