Guerlain My Insolence Toaletní voda pro ženy 50 ml tester Tester parfému má identické složení jako parfém v běžném provedení a slouží k testování a odzkoušení vůně. Jedinými a podstatnými odlišujícími rozdíly jsou: Cena - Ve většině případů nižší. Vůně - Je identická jako standardní parfém. Balení - Je provedeno u většiny v kartónových, v barevně nezdobených krabičkách, někdy může být i bez krabičky. Flakón- Je shodný se standardním provedením, ale může být i odlišný, např. velikostí, zobrazením některých prvků, u některých není dodávána vrchní krytka rozprašovače. Testery parfémů nejsou určeny k osobní spotřebě, ale pouze pro prodej za účelem zkoušení vůně při prodeji parfémů v provozovnách kupujících - viz obchodní podmínky.

51x

Popis produktu

My Insolence, která byla představena v roce 2007, je novou verzí Insolence. My Insolence je vytvořena pro moderní ženu, spontánní a připravenou odhalit podstatu svého nitra. Tato rozkošná vůně My Insolence je okouzlující, hravá a povznášející a hlavní roli představuje lahodná a svěží malina.

Hodnocení 4.3
  • 93 %zákazníků doporučuje
  • 51hodnocení uživatelů

Recenze 51x


Šárka

mýdlová vůně

IPA

Vůně je nádherná, používám ji už od doby uvedení na trh, nicméně poslední zakoupená od prvního stříknutí až doposud nevoní jako ty předchozí, ani ve stejnou dobu zakoupená jinde – je lihovější, prostě je jiná.

Hanka

Tato vůně je pro mě velice příjemná , vůně střídám, tak příjemná změna. Působí dobře i na okolí, už se mi pár žen ptalo, čím tak krásně voním.

K této vuni se neustále vracím. Na toaletku má užasnou výdrž. Krásná vuně!

Dáša

Tak toto je naprostá bomba. Roky používám Insolence fialky, to je nádhera. Tady jsem se bála malin, ale právě ty, jsou tam tak úžasné. Toaletka držák, na kůži voní celý den.


Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.
Doprava:
Platba:
Certifikace: