Guerlain Mon Guerlain Bloom of Rose Toaletní voda pro ženy 100 ml

1x

Popis produktu

Toaletní voda Guerlain Mon Guerlain Bloom of Rose je květinově-citrusová vůně z března 2019, stejně půvabná a energická jako její tvář, populární herečka Angelina Jolie. Mon Guerlain Bloom of Rose vás přímo vyzývá, abyste svůj život prožívala na 100 % a přijala všechna jeho provolání. Nechte se zasypat růžovými květy z toaletní vody Mon Guerlain Bloom of Rose! Nejlépe s ní vyniknete na jaře, v létě a přes den.

Hlavní aktéři: citrusy, neroli a bulharské růže

Dámský parfém Bloom of Rose vás přivítá levandulově-citrusovým opojením. Po chvilce se přihlásí o slovo srdce vůně, až po okraj naplněné květy růží, neroli a jasmínu. Tyto parfémové stálice ženy milují už po staletí, neboť v nich vyvolávají láskyplné pocity. I vanilka a santalové dřevo v základu patří mezi osvědčené ingredience. Legendární francouzská společnost Guerlain to dobře ví a tradičním vzorcům dává jen moderní rámec.

Poselství Angeliny Jolie, propagátorky vůně

Angelina Jolie (ročník 1975) je nejen americká herečka, ale také zvláštní vyslankyně Vysokého komisaře OSN pro uprchlíky. „Nemůžeme se uzavřít před světem a ignorovat fakt, že venku jsou miliony lidí, kteří trpí. Opravdu chci pomoci. Nemyslím si, že se nějak liším od ostatních lidí. Myslím, že všichni chceme rovnost a spravedlnost, šanci na smysluplný život. Všichni bychom rádi věřili, že se najde někdo, kdo nám v tísni pomůže,“ uvedla Angelina Jolie roku 2001.

Hodnocení 5.0
  • 100 %zákazníků doporučuje
  • 1hodnocení uživatelů

Recenze 1x

  • Originální parfém, svěží a vzrušující vůně, zcela perzistentní. Líbí se mi tato verze mon gerlain ze všeho nejvíc.
Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.
Doprava:
Platba:
Certifikace: