Guerlain L´Homme Ideal Sport Toaletní vody pro muže

Popis produktu

Toaletní voda Guerlain L‘ Homme Ideal Sport splňuje i požadavky náročného aktivního muže, který dbá na svou vizáž a udržuje se stále v kondici. Její pronikavě svěží kořenitě-vodní aroma s dřevitým podtónem ho perfektně doplní a dodá mu tu správnou jiskru. S ní se budete cítit vždy sebevědomý a pln síly pokořit veškeré výzvy, které se vám do cesty postaví. Guerlain L‘ Homme Ideal Sport je uchvacující vůně plná jiskrných tónů, s níž překonáte veškeré překážky!

Dominantním tónem v úvodu této toaletky je čistý a průzračný akord životadárné vody, která je spojena s hořkým tónem mandlí a povzbuzujícího koření. Na vitalitu a svěžest se v srdci namotává luxusní a smyslná esence neroli, která se snoubí s magickou vůní pačuli, čerstvou vůní kumarínu a zemitým vetiverem - ta pravá esence pro povzbuzení vašeho sportovního ducha!

Vsaďte na originalitu a svěžest toaletky L‘ Homme Ideal Sport v opravdu kvalitním provedení oblíbené značky Guerlain. Její pozitivní a zářivé aroma je stvořeno pro dynamického muže milujícího dobrodružství a aktivní způsob života. Nejvíce ji využijete v letním období, ale jinak je nositelná vždy a všude pokaždé, když potřebujete povzbudit a dobít baterky. Pánská vůně L‘ Homme Ideal Sport vám pomůže na vaší cestě za úspěchem!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil!
Napište první recenzi.

Doprava:
Platba:
Certifikace: