Guerlain Jardins de Bagatelle Toaletní vody pro ženy

5x
Předpokládané doručení
v pátek - 25.09.
Předpokládané vyzvednutí
od zítřka - 24.09.
Hodnocení 2.8

(hodnoceno 5x)

  • 50 %zákazníků doporučuje
  • 5xrecenze zákazníků

Recenze 5x


Sylva

Vintage květinová vůně bílých květin. Byla inspirací pro parfém SCANDAL for Women od Roja Dove. Poetická a do prostoru jdoucí. Opatrně aplikovat - méně je více!

  • Poetická květinová vůně bílých květin a vítačka jara
  • -
Leticie

Nádherná vůně, včetně typické Guerlainovské lehké nahožklosti. Rozhodně to není mainstream pro každý nos. K dobrému vínu se člověk musí přiměřeně propít, stejně tak k vysoce kvalitní vůni provonět. Naprosto chápu, že milovnici Insolence tato nevoní. Nechci nijak pomlouvat, ale Insolence je parfémářsky bída těžce podřízená komerčnímu úspěchu, u které se nechce věřit, že patří do stejného domu jako Mitsouko, L´heure bleue a třeba také nedostupná Metalys.

Simona

Velmi zvláštní vůně. Nesladké květiny v kombinaci s dřevem a šťavnatým neroli. Velice sofistikovaná, originální a náročná. Výdrž střední

Zuzka

Koupila jsem so odstřik této vůně a jako milovnice Guerlainu musím říct,že jsem zklamaná.Přípomíná mi Živé květy,co se dříve prodávaly,přítel tam cítíl něco jako Biolit a i tatka řekl,že to nevoní.Takže zůstanu věrná Insolence.

zdenka

Opravdu vůně pro ty z vás,které mají rády klasiku,je kytková,ale zase není to přeslazený bolehlav.Určitě má své kouzlo,je taková vytříbená,elegantní,decentní


Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.
Doprava:
Platba:
Certifikace: