Guerlain Aqua Allegoria Teazzurra Toaletní vody unisex

10x
Hodnocení 3.3

(hodnoceno 10x)

  • 82 % zákazníků doporučuje
  • 10x recenze zákazníků

Recenze 10x


Kikiena

Tuto toaletku jsem kupovala naslepo a musím říct, že ačkoliv to nebyla úplně trefa do černého, rozhodně nejsem zklamaná. Dominuje jí vůně heřmánkového čaje, v základu je nahořklá, což jí dodává na svěžesti. Je proto vhodná zejména na léto, pro ženy i muže bez rozdílu.

Ola

Krásná vůně, velká výdrž. Za mě 1*!

Soňa K.

Mě tato vůně naprosto uchvátila... ano, je lehčí, ale na léto ideál! Co se týče výdrže, podle hodnocení je vidět, že záleží na nositelce. Já si poprvé nechala nanést trochu na zápěstí v parfumerii a ještě druhý den jsem vůni cítila, jak na kůži, tak na rukávu kabátku, kde ulpěla.

B.

potvrzuji, není špatná. Jemná čajovka s přídavkem yuzu a později trocha jasmínu....má takový středomořský letně -- pohodový šmrnc. Je však velmi, velmi slabá s krátkou výdrží, opravdu takové -- naředěné nic, držící jen pár minut. Tímpádem cena neodpovídá.....stát tak polovinu, tak neřeknu, ale za tuto jemnou vodičku je cena kolem tisícovky opravdu příliš moc.

Alena

Dostal seke mě vzoreček a naprosto mě ta vůně uchvátila,přemýšlím o plném balení,musím pořád přičichávat.

Hana

Hořká grepová kůra a trochu jasmínu. Voní jak oslazený jasmínový čaj s plátkem grepu. Výdrž opravdu katastrofální. Než jsem přišla z parfumerie domů, tak už jsem necítila nic. Neurazí, neuchvátí. Rozhodně na léto příjemná a pokud nemáte rádi silné a výrazné vůně, pak stojí za vyzkoušení.

Maja

Velice slabá polévací letnička, pro mě skoro neznatelná, lehká čajová stopa, výdrž maximálně patnáct minut. Nemá ani šanci osvěžit, je to jen pro pocit, jako že máte parfém, jako. Za mne jedna z těch nepovedených Allegorií ala neviditelná a nedekovatelná vůně. Ano, přesně toto je v módě a přesně tento našizený styl nesnáším :( Jako kdyby výrobcem nebyl Guerlain, ale nějaký ShizenShu.

H.

Voní jako čaj? Jak je výrazná? Jak moc je sladká? Můžete někdo, prosím, vůni blíž popsat? AA považuju až na výjimky za povedené, takže komentář níže je pro mě matoucí :)

Eliška

velmi povedená vůně

  • jedna z mála povedených AA - příjemná, uklidňující, hřejivě svěží...nádherná a krásně drží na AA
lada

tak mně se nelíbí .tuctová řídká vodička


Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.
Doprava:
Platba:
Certifikace: