Guerlain Aqua Allegoria Passiflora Toaletní voda pro ženy 125 ml

Není skladem   |  (ID: 83196)
877

Popis produktu

Toaletní voda Guerlain Aqua Allegoria Passiflora vás zve na báječnou dovolenou do tropického ráje. Probuďte se za ranního úsvitu, ochutnejte ovoce plné slunce a vášně, načež se ponořte do chladivé, ocelově modré vody laguny… Nádherná letní vůně Aqua Allegoria Passiflora od věhlasné francouzské značky Guerlain vás doprovodí přes den, ale také večer při společenských příležitostech.

Exotická vůně marakuji, kterou si zamilujete

Dámský parfém Guerlain Aqua Allegoria Passiflora rozehrává energický citron, mandarinka, grapefruit a bergamot v doprovodu aldehydů. Střední vrstva je laděná do vodních, zelených a květinových tónů, kterým vévodí ylang-ylang spolu s květem pomerančovníku. Hlavní je zde ovšem marakuja neboli mučenka, jejíž lákavé ovocné vyznění v základu ještě umocňuje erotizující účinek pižma.

Oslava lásky s květinově-ovocnou toaletkou

Květinově-ovocnou toaletní vodu Guerlain Aqua Allegoria Passiflora vytvořil roku 2018 parfémář Thierry Wasser, který se narodil roku 1961 ve Švýcarsku a postupně se vypracoval na hlavního tvůrce značky Guerlain, existující už od roku 1828. Možná znáte vůni Guerlain Shalimar z roku 1925, inspirovanou láskou indického vladaře Šáhdžahána k jeho předčasně zesnulé ženě Mumtaz-Mahal. Nechal pro ni vybudovat monumentální a dnes hojně navštěvovaný Taj Mahal. Ale také 21. století potřebuje oslavovat lásku. Uctěte ji skvělou vůní Aqua Allegoria Passiflora!

Prozkoumejte

Loading…
Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil!
Napište první recenzi.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest