Guerlain Aqua Allegoria Nerolia Bianca Toaletní voda 75 ml unisex

3x

Popis produktu

Jeden z nejslavnějších parfémových domů světa funguje ve Francii již téměř 200 let. Guerlain vystavěl svůj veleúspěšný byznys na své vášni, lásce ke kráse a velmi vzácných ingrediencích, kterými obohacuje své parfémy i kosmetiku. Příběh značky Guerlain začal v roce 1828 psát Pierre-François Pascal Guerlain. V Paříži si otevřel vlastní obchod s parfémy a kosmetikou a jeho produkty si velmi rychle oblíbila nejen francouzská šlechta, ale i velké královské dvory po celé Evropě. Svůj úspěch Guerlain korunoval v roce 1853, když pro budoucí francouzskou císařovnu Eugénii vytvořil kolínskou vodu Eau de Cologne Imperiale u příležitosti její svatby s císařem Napoleonem III. Císařovna si citrusovou vůni okamžitě zamilovala a udělila Guerlainovi titul oficiálního královského dodavatele parfémů.

Legendární parfémy Guerlain

Parfémy Guerlain jistě není třeba dlouze představovat. Předchází je mnohaletá tradice a parfémy tak slavné, že doslova psaly parfémářskou historii. Mnohé z nich vznikly před dlouhými desetiletími a dodnes se považují za nejlepší parfémy všech dob. Za všechny připomeňme orientální Shalimar a Samsaru, chyprově-ovocnou Mitsouko, svěží Aqua Allegoria nebo legendární dřevitý Vetiver. Guerlain inspiraci pro své parfémy hledá v romantických příbězích, literárních klasikách i cestách do dalekých krajin. Jeho neuvěřitelná přehlídka parfémů čítá stovky jedinečných vůní pro ženy i pro muže.

Luxusní must-have kosmetika

Od samotného vzniku se Guerlain věnuje také výrobě kosmetiky, která v každé ženě probouzí její přirozenou krásu. Kosmetika Guerlain spojuje dlouhou tradici, unikátní know-how, moderní technologie a vzácné aktivní látky. Výsledkem jsou legendární kolekce Météorites, Terracotta, Orchidée Impériale, Abeille Royale a další oblíbené produkty, bez nichž si miliony žen již nedokážou představit svůj každodenní zkrášlující rituál. Luxusní kosmetiku Guerlain si rozhodně nenechte ujít!

Hodnocení 3.0
  • 100 %zákazníků doporučuje
  • 3hodnocení uživatelů

Recenze 3x


Janča

Pravda je, že výdrž není nic moc. To je ovšem u téhle řady vůní dost běžné, což je škoda, některé jsou docela hezké. Neroli Bianca ale není v tomhle směru úplně tragická jako jiné. Pokud jde o vlastní vůni - je to krásně čistá vůně neroli a petitgrainu se suchým, hořkým a jakoby trochu drsným základem - jednoduchá unisexová, jak je psáno výše, použitelná celoročně. Bohužel, ta výdrž. Dávám taky jen 3 hvězdičky.

Denisa velke zklamani slaba vydrz.

Velke zklamani slaba vydrz.

Jitka

Suchá, trávová vůně.Výdrž slabší. Doporučuji.


Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.
Doprava:
Platba:
Certifikace: