Gres Cabochard Toaletní voda pro ženy 50 ml tester Tester parfému má identické složení jako parfém v běžném provedení a slouží k testování a odzkoušení vůně. Jedinými a podstatnými odlišujícími rozdíly jsou: Cena - Ve většině případů nižší. Vůně - Je identická jako standardní parfém. Balení - Je provedeno u většiny v kartónových, v barevně nezdobených krabičkách, někdy může být i bez krabičky. Flakón- Je shodný se standardním provedením, ale může být i odlišný, např. velikostí, zobrazením některých prvků, u některých není dodávána vrchní krytka rozprašovače. Testery parfémů nejsou určeny k osobní spotřebě, ale pouze pro prodej za účelem zkoušení vůně při prodeji parfémů v provozovnách kupujících - viz obchodní podmínky.

45x

Popis produktu

Cabochard byla zavedena na trh v roce 1959. Cabochard je zajímavá dřevitá vůně lesa a kůže. Cabochard pro ženu, která se nebojí být středem pozornosti.

Hodnocení 3.7
  • 84 %zákazníků doporučuje
  • 45hodnocení uživatelů

Recenze 45x


Anna

Této vůni se podobá novinka od Kenza, s názvem TOTEM v barvě žluté.Ale až po rozvonění,protože začátek má kenzo citrusový a pak úplně otočí do vůně tabáku a místy až vyhaslého ohniště

Vlaďka

Retro letí.Pokud nechcete vonět jako každá druhá..Tohle je síla.Voní mi i nevoní.Dokáže z ní bolet hlava(pokud dáte malinko více).Je neotřelá,ale nevím zda elegantní.Nikdo koho znám ji nemá a nemá ani odvahu ji použít..Tak ani nevím jak voní na druhých..Crystal od Chanelu je pro mě v zimě elegantní.Tato vůně je prostě RETRO!Působí starým dojmem,ale je ZVLÁŠTNÍ -:)

Bára

To Zd, která psala před rokem: Kdyby takhle voněly zapařené fusekle, tak bych chodila po světě se zapařenou fuseaklí navlečenou na nose....mi Cabochard voní!!...ale chápu rozdíly ve vnímání vůní. Ohledně jídla máme taky různé chutě... Jen mě to pobavilo a neodpustila jsem si žertovnou představu....a poznámku.

Patricia

bohuzial toto nebola moja vona:-((((...a to mam rada tazke vone

  • .
Eva

Tak musím říci, že něco tak skvělého jsem jěště neměla. Je to parfém, s velkým P. Nemá ovšem nic společného se současnou filozofií vůní.


Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.

Naposledy prohlížené

Doprava:
Platba:
Certifikace: