Goldwell Style Sign

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Goldwell Style Sign

Toužíte po originálním vlasovém stylingu? Zapátrejte mezi přípravky z řady Goldwell Style Sign. Německá značka Goldwell je na trhu od roku 1948. Nepřetržitě zdokonaluje své výrobky, za úzké spolupráce s kadeřnickými salony, od nichž získává zpětnou vazbu. Ta se projevuje právě ve šmrncovní řadě Goldwell Style Sign, která tak může odrážet nejnovější trendy. Chcete-li „být u toho“, uvádějte inspiraci z Instagramu bezprostředně do praxe s přípravky Goldwell Style Sign. Nezapomeňte zapojit i svou fantazii a těšte se z obdivu i údivu okolí!

Goldwell Style Sign: váš stylový vlasový podpis

Objevte v řadě Goldwell Style Sign pěnové tužidlo pro objem a fixaci, lehký bezoplachový fluid pro podporu vln a kudrlin, sprej pro objem vlasů, rozmanité stylingové laky, gely či krémy na vlasy, ale i pudr pro zvětšení objemu, uhlazující sprej na fénování, modelovací pastu na vlasy nebo matující stylingový jíl, vhodný zejména pro krátké vlasy rebelů.

Dva z hitů řady: objemový sprej a krém pro podporu vln

Působivého a navíc rychlého kouzlení docílíte s objemovým sprejem Goldwell Style Sign Soft Volume Naturally Full. Vaší hřívě dodá střední fixaci a žádoucí tvar, aniž by ji zatížil. Nemusí se oplachovat, prostě ho jen nastříkáte a jdete.

Dalším tipem může být hydratační krém pro podporu vln Goldwell Style Sign Curls & Waves Moisturizing Curl Cream. Zahrnuje speciální polymery a bambusové proteiny zabraňující krepatění. Nanáší se do vlhkých vlasů před jejich konečnou úpravou.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest