Givenchy Gentleman 2017 Deodoranty pro muže

Popis produktu

Toužíte po velmi mužné, sexy vůni s celodenní výdrží? Vsaďte na Givenchy Gentleman! Ať už si vyberete původní toaletní vodu z roku 1974, nebo některou variaci z 20. let 21. století, vždy získáte vrchol světové parfémové tvorby. Za značkou stojí šlechtic Hubert James Marcel hrabě Taffin de Givenchy, úspěšný konkurent Diora, Balenciagy, Balmaina nebo Cardina.

Givenchy Gentleman: kouzlo klasického stylu

Ve francouzské řadě Givenchy Gentleman najdete širokou škálu elegantních vonných doplňků pro muže – toaletní vody Gentleman, Gentleman Intense či Gentleman 2017, několik parfémovaných vod i kolínskou vodu. Základem je toaletní voda z roku 1974, kterou otevírá sladce svěží aroma medu, skořice, růže, estragonu, bergamotu a citronu. Ve střední vrstvě vyniká pačuli, cedr, jasmín a kořen kosatce; v základu pačuli, ambra, vetiver, vanilka, pižmo, dubový mech, kůže a cibet. Intenzivní parfémované vodě Givenchy Gentleman (2018) vládnou noty černého pepře, levandule, kosatcového kořene, pačuli a černé vanilky. Na trh pravidelně přicházejí i dárkové kazety. Může v nich být parfémovaná voda se svou miniaturou či shodně provoněným sprchovým gelem, případně sada vůní Givenchy Gentleman k otestování.

Spojující prvek: vzácný, éterický kosatec

Novodobým mistrovským dílem z tradiční pánské řady Givenchy Gentleman je parfémovaná voda Réserve Privée (2022) se skotskou whisky, ambrovým dřevem a vzrušujícím kosatcem. Právě fialková vůně kosatcového oddenku s pudrovým, sametovým vyzněním je spojujícím prvkem pánské řady Givenchy Gentleman. V srdci parfémované vody Givenchy Gentleman Society (2023) však najdete francouzský narcis, haitský a madagaskarský vetiver. Dopřejte si charismatický pánský vonný doplněk a kosmetiku z řady Givenchy Gentleman. Zabodujete s ní ve společnosti i v soukromí.

Prozkoumejte

Loading…
Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil!
Napište první recenzi.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest