Gianfranco Ferré Blooming Rose Toaletní voda pro ženy 30 ml

Popis produktu

Toaletní voda Gianfranco Ferré Blooming Rose v sobě slučuje hned několik ingrediencí, které ženy prostě milují: růže, maliny, černý rybíz nebo cedrové dřevo. Vědí totiž, že pod jejich blahodárným vlivem se budou po celý den cítit optimisticky a sebevědomě. Radost, kterou vám přinese pár kapek vůně Blooming Rose nanesených na pulzní body vaší pleti, vzápětí pocítí i vaše okolí. Odpovědí vám bude láska a vstřícnost od lidí blízkých i dosud neznámých…

Malinově-růžové opojení

Dámský parfém Blooming Rose otevírá černý rybíz, malina a pomelo. Sílu ovoce střídá v srdci síla květin, vyjádřená jasmínem, růží a frézií. Základ je zasvěcený vzácným vonným dřevům – cedrovému, santalovému a bílému. Dopřejte si dokonalou harmonii toaletní vody Gianfranco Ferré Blooming Rose! Podle zákaznických recenzí ji nejlépe vynosíte v chladnějších dnech od podzimu do jara, ale i při večerních příležitostech.

Pokračování legendy Ferré Rose

Svěže nasládlá, afrodiziakální i regenerační vůně růží je v parfémovém světě mimořádně oblíbená. A tak není divu, že po růžovém oleji sáhla i věhlasná italská značka Gianfranco Ferré. A to už roku 2007, kdy uvedla romantickou a stále populární vůni Ferré Rose. V roce 2019 k ní přidala toaletní vodu Gianfranco Ferré Blooming Rose. Obě jsou jemné a cenově příznivé, také ideální dárky pro slečny i dámy. A nabízejí univerzální nošení: do školy, práce, na rande i večírek.

Alternativy produktu Alternativy Gianfranco Ferré Blooming Rose

Líbí se vám vůně Gianfranco Ferré Blooming Rose? Vyzkoušejte také zde uvedené vůně, které jsou vůni Gianfranco Ferré Blooming Rose velmi podobné a mohly by se vám také líbit.

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil!
Napište první recenzi.

Doprava:
Platba:
Certifikace: