Nastavení filtrů
Pohlaví
Řada
  • Soft Cotton Pads
Cena
-

Gabriella Salvete Soft Cotton Pads

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Gabriella Salvete Soft Cotton Pads

V žádné domácnosti by neměly chybět odličovací tamponky Gabriella Salvete Soft Cotton Pads. Patří k velmi oblíbeným produktům a v e-shopu je získáte za znamenitou cenu.

Gabriella Salvete Soft Cotton Pads – základ pro odličování

Odličovací tamponky Gabriella Salvete Soft Cotton Pads fungují s množstvím kosmetických přípravků – micelárními vodami, čisticími mléky, gely, vodami… Použití je snadné: aplikujte vybranou čisticí kosmetiku na pleť pomocí 100% bavlněného tamponu Gabriella Salvete a setřete jím nečistoty i make-up. Tamponky Soft Cotton Pads, jemné až po okraje, jsou vhodné pro každodenní použití a pro každý typ pokožky.

Popularita značky Gabriella Salvete trvá nepřetržitě od roku 1992

Spolehněte se na odličovací tamponky česko-italské značky Gabriella Salvete, která je na českém trhu pevně ukotvená od roku 1992. Vyzkoušejte také její pleťové masky či sprchové gely, naplňte si kosmetickou taštičku vyhlášenými laky na nehty, řasenkami, očními stíny, pudry a make-upy Gabriella Salvete. Značka založená Alešem Monteleonem dnes naslouchá už dalším generacím žen a do svých novinek rychle promítá nejnovější trendy. Odličovací tamponky Gabriella Salvete Soft Cotton Pads jsou ovšem stálicemi!

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest