Nastavení filtrů
Pohlaví
Řada
  • Foot Mask
Cena
-

Gabriella Salvete Foot Mask

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Gabriella Salvete Foot Mask

Značka Gabriella Salvete nejdříve zabodovala v oblasti dekorativní kosmetiky. Pak si však uvědomila, že nestačí jen dokonalý make-up. Kráse je třeba jít naproti i pečlivou péčí o pleť, vlasy a tělo. I zrodily se pečující produkty Gabriella Salvete, mezi nimiž mají své pevné místo jednorázové masky na nohy Gabriella Salvete Foot Mask. Jakmile je vyzkoušíte, jistě nám dáte za pravdu, že hloubková hydratace suché pokožky chodidel ještě nikdy nebyla tak komfortní.

Gabriella Salvete Foot Mask: půlhodinová „ponožková“ maska na nohy

Navlečte prostě exfoliační masku na nohy Gabriella Salvete Foot Mask Propolis And Pearl Extract na čistá suchá chodidla a nechte ji působit půl hodiny. Přebytky pak vmasírujte do pokožky. Dopřejte si dvakrát týdně toto rozmazlování maskou v podobě univerzálních ponožek a vaše nohy budou krásně jemné, vitální. Postupné odlupování odumřelé kůže zaznamenáte i ve dnech po aplikaci masky. Propolis, který je klíčovou složkou této kosmetiky, dodává zatěžované kůži nohou prospěšné pryskyřičné látky, včelí vosk, balzámy, éterické oleje, vitamin B, provitamin A, vápník a železo.

Bouřlivý rozvoj populární značky Gabriella Salvete

Italsko-česká značka Gabriella Salvete byla založena v roce 1992 v České republice. Poté, co se stala pevnou částí sortimentů českých drogerií, pronikla i na Slovensko a do Litvy. V roce 2014 se stal většinovým vlastníkem společnosti Aleš Monteleone, jehož česko-italský původ ukotvil a podtrhl její italský nádech. Sídlo se přesunulo do Prahy a v Itálii vznikla dceřiná společnost. Značka zaznamenala řadu změn s důrazem na skvělou jakost, příznivé ceny a poutavý design veškerých produktů. Rok 2019 přinesl expanzi do dalších zemí a představení nové kolekce TOOLS by GS (kosmetických pomůcek). A bouřlivý rozvoj značky Gabriella Salvete trvá. Stačí sledovat naše stránky a na nich její širokou nabídku.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest