Nastavení filtrů
Pohlaví
Řada
  • Energy 4Men
Cena
-

Gabriella Salvete Energy 4Men

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Gabriella Salvete Energy 4Men

Muži mají rádi co nejjednodušší kosmetiku! Například sprchové gely 3v1 – určené na obličej, tělo i vlasy. Mezi nejvíce žádané sprchové gely tohoto typu patří Gabriella Salvete Energy 4Men. Proč uchvátily už tolik zákazníků? Protože vám ve sprchovém koutu stačí jen jedna lahvička a troška přípravku, s nímž se umyjete od hlavy až k patám – do minutky. Bonusem je příjemné aroma, ohleduplnost k pokožce a mužný černý design.

Ráno, večer, po sportu: rychlá očista se sprchovými gely Energy 4Men

Sprchové gely Gabriella Salvete Energy 4Men šetrně vyčistí tělo od nečistot a přebytečného kožního mazu. Mají jemnou svěží vůni a balení praktické na poličku do koupelny i do batohu. Co na tyto sprchové gely říkají samotní uživatelé? „Opravdu povedený gel 3v1. Šetří čas a příjemně voní.“ „Je dobrý – nevysušuje pokožku.“ Vyberete si variantu Fresh, Sport nebo Pure & Cool?

Gabriella Salvete: vynikající poměr mezi cenou a výkonem

Česko-italská značka Gabriella Salvete, na českém trhu od 90. let 20. století, se prosazuje právě jakostními sprchovými gely. Ženy si oblíbily rovněž její pleťové masky, laky na nehty, řasenky, oční stíny, pudry či make-upy. Ať si od značky Gabriella Salvete zajistíte cokoli, získáte vynikající poměr mezi cenou a výkonem. Beze zbytku to platí i pro sprchové gely 3v1 Gabriella Salvete Energy 4Men. Vybavte jimi pánskou část vaší domácnosti!

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest