Frederic Malle Bigarade Concentree Toaletní vody

          
Skladem 1 až 3 ks   |  (ID: )
4 477
Doručíme
K osobnímu odběru
Nevybrali jste si? Podívejte se na podobné vůně Otevřít rádce
Twisto payment

Nakupte teď, zaplaťte později. Jak na to?

Popis produktu

Toaletní voda Frederic Malle Bigarade Concentree je vznešená citrusová vůně pro ženy i muže, které vévodí intenzivní aroma hořkého pomeranče Bigarade, získané pomocí molekulární destilace. Dalšími složkami jsou kardamom, růže, cedrové dřevo, tráva a seno. Jejich mistrné propojení do parfémového uměleckého díla zajistil roku 2002 proslulý parfémář Jean-Claude Ellena.

Unisex vůně na úrovni

Parfém Bigarade Concentree je díky svěžím citrusovým, růžovým a dřevitým složkám využitelný jako unisex vůně, kterou můžete mít společně se svým partnerem. Avšak nedivte se, pokud na každém z vás vyzní trochu jinak – ovlivňují to genetické předpoklady, životní styl, ale také doba nanášení, vlhkost vzduchu či teplota. Toužíte-li po čistém vyznění parfému, preferujte odlehčenou stravu s dostatkem zeleniny a vody.

Parfémy značky Frederic Malle

Vůně, za nimiž stojí Frederic Malle, ztělesňují samotnou podstatu parfémářského řemesla. Vystudovaného umělce ovlivnily společnosti Christian Dior, Roure Bertrand Dupont i působení na volné noze. Roku 2000 založil koncept parfémového „nakladatelství“ Editions de Parfums Frederic Malle, v němž působí jako hlavní hodnotitel a konzultant. Spolupracuje s nejlepšími světovými autory vůní, jimž dopřává maximální tvůrčí svobodu. V luxusní vůni značky Frederic Malle, například Bigarade Concentree, získáváte opravdovou hodnotu založenou na nejdražších surovinách.

Prozkoumejte

Loading…
Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil!
Napište první recenzi.

Doprava:
Platba:
Certifikace: