Francesca dell´Oro OneMore Parfémované vody

Popis produktu

Parfémovaná voda Francesca dell´Oro OneMore vás vtáhne do víru exotiky provoněné čerstvou kávou, hořkou čokoládou a sladkým karamelem. Je navržená tak, aby půvabně reagovala na ženskou i mužskou kůži a mohli ji nosit oba partneři. Ta samá vůně vynikne na každém úplně jinak a přece vytvoří dokonalé souznění mezi vámi a vaším miláčkem. Vůni OneMore si zamilujete oba a už se s ní nikdy nebudete chtít rozloučit. Ve vaší domácnosti zaujme zkrátka nezastupitelné místo a směle vás doprovodí na každou romantickou schůzku či večírek.

Vytříbená kombinace vonných ingrediencí

Unisex parfém Francesca dell´Oro OneMore se otevírá kořenitými notami kardamomu a citrusových plodů – pomela a sicilského citronu. Srdce vůně rozpumpovávají akordy lahodného karamelu, kávy, hořké čokolády a otočníku. Spodní tóny se nesou ve znamení cedru, vanilky a pižma, které vůni dodává pronikavý, smyslný nádech. Celkový charakter vůně působí nasládle a citrusově.

Lahvička koncentrované italské elegance

Italská značka Francesca dell´Oro vybízí prostřednictvím své vůně OneMore k neustálému objevování nových věcí, vyhledávání netradičních zážitků a jejich sdílení s drahou polovičkou. Parfémovaná voda Francesca dell´Oro OneMore byla na trh uvedená v roce 2018, tedy sedm let po založení samotné značky. Francesca dell´Oro se ovšem původně angažovala na poli módy, na tvorbu parfémů se specializovala až později.

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil!
Napište první recenzi.

Doprava:
Platba:
Certifikace: