Francesca dell´Oro Fleurdenya Parfémované vody unisex

Popis produktu

Dřevitá květinová parfémovaná voda Francesca dell´Oro Fleurdenya patří do skupiny takzvaných unisex vůní, které boří někdejší hranice parfémářství. Neobsahuje totiž výrazně femininní ani maskulinní tóny, takže ji mohou nosit dámy i pánové – teenageři, dospělí i senioři. A představuje také tip na luxusní dárek pro pár – například ke svatbě nebo výročí svatby. Hledáte ve světě vůní něco moderního, originálního a výjimečného? Vyzkoušejte parfémovanou vodu Francesca dell´Oro Fleurdenya!

Opojná vůně bílých květů a pižma

Unisex parfém Fleurdenya rozehrává jiskřivý bergamot, narcis a palisandr. Jeho srdci vévodí gardénie, lilie, jasmín sambac a ylang-ylang. V závěru se přidávají svěží květy tiaré a pomerančovníku v doprovodu benzoinu a smyslného pižma. Kompozici Fleurdenya sestavil pro italskou niche značku Francesca dell´Oro v roce 2015 nadějný parfémář Mathieu Nardin.

Ideální k jarnímu dennímu využití

Parfémovaná voda Francesca dell´Oro Fleurdenya je ideální pro jarní a letní dny. Stejně jako se s jarem probouzí příroda, rozvine se s ní i vaše přirozené charisma. Ačkoli je vůně unisex, nudit se s ní rozhodně nebudete. Na každé pokožce totiž vyzní mírně odlišně, což souvisí s individuální tělesnou vůní i životním stylem. Při aplikaci se zaměřte na prokrvená a nejlépe i promaštěná místa pokožky, která vybrané vonné esence soustředěné v parfémované vodě Fleurdenya udrží mnohem déle…

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil!
Napište první recenzi.

Doprava:
Platba:
Certifikace: