Francesca dell´Oro Ambrosine Parfémované vody

Doručíme k vám
v úterý - 24.09.
K osobnímu odběru
od zítřka - 23.09.

Popis produktu

Parfémovaná voda Francesca dell´Oro Ambrosine je drahocenná orientální květinová vůně pro dámy i pány. Působí jako voňavé objetí vyzařující z vaší pokožky jasné poselství: Tohle je privilegovaná osoba! Obklopte se smyslnými tóny italské parfémované vody Ambrosine a zpříjemněte si dny i večery láskyplnými pocity

Svůdná vůně ambry a bulharské růže

Unisex parfém Francesca dell´Oro Ambrosine obsahuje v hlavě akordy skořice a pomerančové kůry, v srdci růžové okvětní plátky, v základu ambru, santal, pižmo a mechové podtóny. Prolíná se jím také vůně pivoňky, gerania, bílých květin, pačuli, guajakového a cedrového dřeva. Italka Francesca dell´Oro, majitelka stejnojmenné niche značky parfémů, zde vybrala suroviny lahodící ženskému i mužskému čichu. Parfémovaná voda Francesca dell´Oro Ambrosine je tak určená k unisex využití.

Novodobá orientální parfémovaná voda

Parfémované vodě Ambrosine vévodí ambra: organický drahokam, jemuž se říká také Slzy slunce, Tygrova duše, Ztuhlý med, Zkamenělé světlo, Okno do minulosti nebo Severské zlato. Termín ambra v současnosti označuje rozmanité směsi pryskyřic, dřev a koření vytvořené tak, aby voněly teple a medově. Tyto sloučeniny se odlišují podle značky a obvykle obsahují labdanum, benzoe, myrhu, styrax, vanilku a včelí vosk. Ambra je nezbytnou součástí orientálních parfémů, které své kouzlo nejlépe rozvinou za chladných podzimních a zimních večerů.

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil!
Napište první recenzi.

Naposledy prohlížené

Doprava:
Platba:
Certifikace: