Získejte kosmetickou tašku jako dárek k nákupu Chloé!

Frais Monde Body Suntan

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Frais Monde Body Suntan

Urychlovač opálení Frais Monde Body Suntan Accelerating Lotion SPF12.
Mléko na opalování Frais Monde Body Suntan Accelerating Lotion SPF12 urychluje opálení. Obsahuje látky, které zajišťují několik funkcí:
HYDRATACE: Extrakt z Aloe a hydratační faktor obnovují v pleti přirozenou rovnováhu vlhkosti.
OCHRANA A VÝŽIVA: Kombinace filtrů (proti UVA a UVB záření) a olivový olej chrání pleť před slunečními paprsky. Jojobový ojej a olej z avokáda preventivně pokožku vyživují.
RYCHLÉ OPÁLENÍ: Aktivní látky urychlují tvorbu melaninu a tím také proces hnědnutí pokožky.
Doporučujeme pro středně a tmavě zbarvené typy pletí.NETESTOVÁNO NA ZVÍŘATECH. Obsahje oxybenzon.

Hydratační faktory:
Jedná se o kosmetické účinné látky, které zabraňují vysychání vrchní vrstvy kůže, čímž mají přispívat k její elasticitě, hebkosti a svěžímu vzhledu. Normální obsah vlhkosti v pokožce je regulován podmínkami atmosféry a množstvím hydrofilních substancí obsažených v pokožce, které jsou schopny ukládat vlhkost přirozeně obsaženou v pleti a zabraňovat jejímu odpařování. Zde se hovoří o NMF - natural moisturizing factor, přírodním hydratačním faktoru. Tento pojem se používá také pro substance nebo jejich směsi, které se přidávají do pleťových kosmetických přípravků a takto jsou nanášeny na pleť. Následkem toho se zvyšuje schopnost pokožky přijímat vodu. Tyto hydrofilní substance jsou v mladé, zdravé pleti přirozeně zastoupeny v dostatečném množství. Použití: Aplikujte na pleť po slunění.

Doprava:
Platba:
Certifikace: