Fcuk Woman Toaletní vody pro ženy

7x

Popis produktu

Mladá anglická značky Fcuk, která je oblíbená pro své provokativní a nadčasové vůně, v roce 2012 představila vůni pro ženy s názvem Fcuk Woman. Vůně, která je založena na nebezpečně přitažlivé ženskosti, kterou v sobě ukrývá každá žena, si vás získá svým sladkým a hravým aroma. Vůně v něžně růžovém flakonku je zahalena do omamného romantického závoje, který přináší prostor pro vaše nejtajnější sny a přání.

Romantická vůně pro ženy

Vůně toaletní vody Fcuk Woman si vás získá spojením tónů, které v sobě ukrývají nekonečnou ženskost a smyslnost, která je pro muže přímo magnetická. Vůni květin doplňuje prosluněný jantar, jenž se snoubí s hřejivým aromatem dřeva. Touto vonnou symfonií proplouvá neodolatelná vůně kokosu, která vás přenese do sluncem zalitého exotického ráje. Kokos se snoubí se sladkou vůní cukrové vaty a velmi ženskou a smyslnou vůní pižma. Poodhalte svou romantickou duši s vůní toaletní vody Fcuk Woman.

Hodnocení 3.7

(hodnoceno 7x)

  • 67 % zákazníků doporučuje
  • 7x recenze zákazníků

Recenze 7x


anelka

Dnes mi přišla....příjemná ,jemná,ale s DKNY (měla jsem ji 3x) nemá téměř nic společného.Snad jen ty citrusy ve složení..DKNY je výrazná,ostrá a nezaměnitelná vůně,kdežto tato je slaboučký odvar bez výdrže..

blanička

DKNY jako když vyšije, dneska nikdo nepoznal rozdíl. všichni chválí. vím, že DKNY je velmi kontroverzní, ale kdo ji miluje a chce levnější kopii, tohle je super volba. určitě za vyzkoušení cenově stojí, a věřím, že rozdíl na oblečení druhý den nepoznáte ani vy sama:)

Geibri

I když mám osobně raději trošku výraznější(sladce orientální)vůně, tak na léto je tahle vůnička perfektní. Svěží,lehká,zajímavá....

Lisa

Pro ty co nehovoří anglicky: Being naughty is nice = být nevychovaný (drzý) je hezké.

Hanka

Je skvělá! Zajímavá, sexy, podmanivá a přitom ne přehnaně výrazná. Před třemi roky jsem si ji koupila v anglii s popiskem Being naughty is nice, což je výstižné:) Jen je to bohužel jen toaletka:(

Terka

Taky by mě to zajímalo, podle složení by mohla vonět hezky..

Ašri 25

Jak voní tato vůnička, prosím prosím??


Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.
Doprava:
Platba:
Certifikace: