ETRO Vicolo Fiori Toaletní vody pro ženy

4x

Alternativy produktu Alternativy ETRO Vicolo Fiori

Líbí se vám vůně ETRO Vicolo Fiori? Vyzkoušejte také zde uvedené vůně, které jsou vůni ETRO Vicolo Fiori velmi podobné a mohly by se vám také líbit.

Hodnocení 3.0

(hodnoceno 4x)

  • 50 % zákazníků doporučuje
  • 4x recenze zákazníků

Recenze 4x


Sisi

Je to nevtieravá osobitá voňa pre ženy, ktoré nechcú prebiť svoju prirodzenú voňu ale naopak ju jemne podčiarknuť. Pokiaľ ale kvalitu vone určujete podla toho že ste cítiť na kilometer, nie je to nič pre Vás. Ja osobne som z nej nadšená.

Maja

Před koupí celého balení doporučuji vzorek, riziková květinovka. Věřím, že na někom se může rozkládat příjemně a vážně vonět jako rozkvetlá louka, ale na mně je to příšernost se zvracecím ocáskem.

Sh.

Naprosto tuctová květinově-ovocná vůně, kterou trumfne kdejaký Avon a Oriflame. Dále slabá sillage i výdrž. Naslepo fakt nebrat, pokud nechcete nijakou polévačku, neb jsou to vyhozené peníze. Třeba u Annick Goutal se dá mluvit o nějaké výjimečnosti, ale u této značky o tom dost pochybuju. Ani se nedivím, že se šlo s cenama dolů, za ty původní vyšší absolutně neprodejné. A pořád je to vzhledem ke kvalitě dost přepálené.

Táňa

Úžasná květinová vůně :-)


Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.
Doprava:
Platba:
Certifikace: