ETRO Shaal Nur Toaletní voda pro ženy 100 ml

4x

Popis produktu

Parfém Shaal Nur od značky ETRO je pojmenovaný po indické princezně. Orientální složení vůně Shaal Nur je založeno na intenzivní vůni kadidla a květin. Aromatické koření dominuje vůni ETRO Shaal Nur.

Hodnocení 3.7
  • 100 %zákazníků doporučuje
  • 4hodnocení uživatelů

Recenze 4x


petrah

Zkraje citrusové, později zakouřené bylinky s dřevitou sladkostí, nádhera!!! Nechápu zdejší kritiku. Po takové vůni sáhnu s radostí;).

M.

Podle mě je to orientální, ale vyloženě pánská vůně! Na ženě si ji opravdu neumím představit, nechápu, kdo ty kategorie (a proč) tak blbě určuje. Dámskou verzí Shaal Nur je typově Magot, i když srovnání není asi úplně na místě, Magot je celistvější a má zajímavý vývoj. Toto voní pořád stejně, po stejném koření, ale nedá se ani identifikovat po jakém. Na mně moc Shaal Nur nedrží, Magot drží a líbí se i mužům. Toto nevím, opěvuje se, ale podle mě neprávem. Sice tak tragicky jako holubička bych to neviděla, chemické to není vůbec, ani wc vůni nepřipomíná, jen prostě je to pánská vůně. Nosit Shaal Nur, budu mít pocit změny pohlaví, rozháranou identitu a vůbec bych se necítila dobře.

holubička

Omlouvám se indické princezně, po které je tato vůně pojmenovaná, ale je to šílený paskvil a splácanina. Zaujala mě cena vzorku, tak jsem to zkusila a za mne skutečně ne. Zpočátku chemická vůně čehosi, která se asi po půlhodině na mé kůži rozložila do gelové voňky na WC s lesní vůní. Tohle bych si skutečně nekoupila a jsem zvědavá na další reakce.

Sheila

Kouřová nebo spíše dýmová vůně. Naprosto stejný efekt, jako když si zapálíte orientální vonné tyčinky. Podobnost se Shalimarem, což se leckde píše, neshledávám, Guerlainův Shalimar je totiž Vůně s velkým V. Toto je celkem slabota, nevěřím, že ve složení je vše, co se uvádí v popisu. Znát to není ani náhodu. Spíš přímočarý dým ala orient, nic, z čeho si někdo sedne na zadek.


Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.
Doprava:
Platba:
Certifikace: