Estée Lauder Spellbound Parfémované vody pro ženy

2x

Popis produktu

Podlehněte kouzlu květinově orientálních tónů s parfémovanou vodou Spellbound značky Estée Lauder. Neodolatelná vůně si vás získá ústředními akordy karafiátu a kardamomu, které vás naladí na vlnu nekonečné svůdnosti. Romantická a smyslná, taková je parfémovaná voda Estée Lauder Spellbound.

Květinově orientální vůně

Ovocné tóny, které se prolínají s akordy omamných květin i jemného brazilského růžového dřeva, to jsou úvodní tóny, které se postupně snoubí se srdcem parfémované vody. Srdce je po okraj naplněno čerstvě natrhanou náručí květin. Cítíte libou vůni pomerančového květu, jasmínu, lilie, tuberózy a narcisu? Jedinečný nádech a pohlazení smyslností mají na svědomí základní tóny tvořené dřevitými akordy, benzoinem a sladkou vanilkou. Toužíte po pocitu výjimečnosti? Objevte jej s parfémovanou vodou pro ženy Estée Lauder Spellbound.

Hodnocení 5.0
  • 100 %zákazníků doporučuje
  • 2hodnocení uživatelů

Recenze 2x


zd

Tak jsem ho tentokrát stihla objednat,posledně už zase nebyl a je pořád krásný.

prokera

Tak toto je moje letitá touha, kterou jsem vlastnila ve 22ti letech a od té doby (17 let) ji neměla. Tenkrát mi neskutečně voněla:)! Kouzelná omamná vůně - pro mě jedna z nejexkluzivnějších jaké znám! Čekám na dostupnost a ihned kupuji!


Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.
Doprava:
Platba:
Certifikace: