Estée Lauder Spellbound Parfémovaná voda pro ženy 50 ml poškozená krabička

8x

Popis produktu

Podlehněte kouzlu květinově orientálních tónů s parfémovanou vodou Spellbound značky Estée Lauder. Neodolatelná vůně si vás získá ústředními akordy karafiátu a kardamomu, které vás naladí na vlnu nekonečné svůdnosti. Romantická a smyslná, taková je parfémovaná voda Estée Lauder Spellbound.

Květinově orientální vůně

Ovocné tóny, které se prolínají s akordy omamných květin i jemného brazilského růžového dřeva, to jsou úvodní tóny, které se postupně snoubí se srdcem parfémované vody. Srdce je po okraj naplněno čerstvě natrhanou náručí květin. Cítíte libou vůni pomerančového květu, jasmínu, lilie, tuberózy a narcisu? Jedinečný nádech a pohlazení smyslností mají na svědomí základní tóny tvořené dřevitými akordy, benzoinem a sladkou vanilkou. Toužíte po pocitu výjimečnosti? Objevte jej s parfémovanou vodou pro ženy Estée Lauder Spellbound.

Alternativy produktu Alternativy Estée Lauder Spellbound

Líbí se vám vůně Estée Lauder Spellbound? Vyzkoušejte také zde uvedené vůně, které jsou vůni Estée Lauder Spellbound velmi podobné a mohly by se vám také líbit.

Hodnocení 4.3

(hodnoceno 8x)

  • 100 % zákazníků doporučuje
  • 8x recenze zákazníků

Recenze 8x


zd

Tak jsem ho tentokrát stihla objednat,posledně už zase nebyl a je pořád krásný.

prokera

Tak toto je moje letitá touha, kterou jsem vlastnila ve 22ti letech a od té doby (17 let) ji neměla. Tenkrát mi neskutečně voněla:)! Kouzelná omamná vůně - pro mě jedna z nejexkluzivnějších jaké znám! Čekám na dostupnost a ihned kupuji!

teta

naprosto souhlasím - před 3 lety jsem ji "objevila" na sestře a od té doby bez ní nepřečkám žádnou zimu; líbí se mladým i starším mužům :-)

Lenka

Krásná nadčasová vůně pro elegantní ženu :-)

Oliv

spellbound je jako droga :))

Kajka

Ano, absolutní luxus, tohle je pro skutečné dámy, co ji umí nosit...ale pozor, zaslechla jsem, že se již nebude vyrábět.

Zdena K.

Plně souhlasím se jmenovkyní. Používám jen na zimu, ale už pár let. Je naprosto originální a víc než často se okolí ptá, co to mám za skvělou vůni.

zdena

tak toto je dámy bomba,tuto vůni musíte velmi opatrne je fakt jako jed,musíte mít na ni chuť.Je vhodná jenom na zimu.Je to originál ,který není vůbec podobý ničemu jinému.Já ji v zimě miluji.Zd.


Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.
Doprava:
Platba:
Certifikace: